Arka Gdynia - Legia Warszawa na żywo. Gdzie obejrzeć spotkanie Arka Gdynia - Legia Warszawa? Transmisja on-line

Starcie Arka Gdynia - Legia Warszawa zacznie się o godzinie 20:30. Spotkanie będzie można zobaczyć na żywo w Canal+ Sport. Ostatnie zmagania obu drużyn zakończyły się wynikiem Arka Gdynia 3:1 Legia Warszawa. Komu uda się wygrać tym razem? Relację na żywo z tego oraz innych zdarzeń jak zwykle znajdziecie na Sport.pl oraz w aplikacji Sport.pl LIVE dostępnej na smartfony z iOS i Androidem.

Arka Gdynia - Legia Warszawa to starcie w ramach rozgrywek Ekstraklasy. To 21. kolejka tych rozgrywek. Transmisję z spotkania Arka Gdynia - Legia Warszawa można oglądać w telewizji. Transmisja będzie dostępna na kanale Canal+ Sport. Relację online z tego oraz innych spotkań można śledzić na Sport.pl i aplikacji Sport.pl Live.

Arka Gdynia zajmuje 8. miejsce w tabeli Ekstraklasy i ma 26 punktów. Legia Warszawa plasuje się na 3. miejscu w tabeli Ekstraklasy zdobywając 35 punktów. Drużyna Legia Warszawa nie przegrała żadnego meczu w ramach Ekstraklasy od 8 spotkań. Czy utrzyma dobrą passę? Ekstraklasa: Arka Gdynia - Legia Warszawa na żywo / 11-02-2017 godzina 20:30. Transmisja TV: Canal+ Sport. Relacja LIVE: Sport.pl.

Poprzednie starcia obu zespołów:

  • Legia 1:3 Arka Gdynia (20-08-2016), rozgrywki: Ekstraklasa 2016/17

Przyszłe spotkania:

Drużyna Arka Gdynia kolejny mecz zagra 20-02-2017. Jej przeciwnikiem będzie Zagłębie. Następnie jej rywalem będzie Korona.

Następnym przeciwnikiem zespołu Legia Warszawa będzie Ajax. Mecz odbędzie się 16-02-2017. Kolejnym rywalem będzie Ruch.