Sport.pl

Rosa Radom - Neptunas Kłajpeda: transmisja meczu w TV i online w Internecie. Gdzie obejrzeć Rosa Radom - Neptunas Kłajpeda? Relacja na żywo

Spotkanie Rosa Radom - Neptunas Kłajpeda rozpocznie się o godz. 18:00. Spotkanie będzie można zobaczyć na żywo w Canal+ Sport 2. Poprzednie zmagania obu drużyn skończyły się wynikiem Rosa Radom 63:66 Neptunas Kłajpeda. Komu uda się wygrać tym razem? Relację na żywo z tego oraz innych spotkań jak zawsze znajdziecie na Sport.pl oraz w aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE dostępnej na telefony z iOS i Androidem.

Rosa Radom - Neptunas Kłajpeda to spotkanie w ramach rozgrywek Ligi Mistrzów. To grupa c tych rozgrywek. Transmisję z meczu Rosa Radom - Neptunas Kłajpeda można oglądać w telewizji. Transmisja będzie dostępna na kanale Canal+ Sport 2. Relację live z tego oraz z innych wydarzeń można śledzić na Sport.pl i aplikacji Sport.pl Live.

Rosa Radom zajmuje 8. miejsce w tabeli Ligi Mistrzów. Ma 16 punktów. Neptunas Kłajpeda zajmuje 2. miejsce w tabeli Ligi Mistrzów. Ma 22 punkty. Liga Mistrzów: Rosa Radom - Neptunas Kłajpeda na żywo / 24-01-2017 godzina 18:00. Transmisja TV: Canal+ Sport 2. Relacja LIVE: Sport.pl.

Poprzednie starcia obu zespołów:

  • Neptunas Kłajpeda 66:63 Rosa Radom (30-11-2016), rozgrywki: Liga Mistrzów 2016/17

Przyszłe spotkania:

Drużyna Rosa Radom kolejny mecz zagra 28-01-2017. Jej przeciwnikiem będzie BM Slam Stal Ostrów Wlkp.. Następnie jej rywalem będzie Polski Cukier Toruń.