Turniej Czterech Skoczni na żywo: Konkurs w Bischofshofen. Transmisja TV, stream online

Turnieju Czterech Skoczni. 4. konkurs TCS w Bischofshofen odbędzie się w piątek 6 stycznia o godz. 14. Relacja na żywo w Sport.pl. Transmisja na żywo w TVP1 i Eurosport 1.

Śnieg zaczął padać w środowe popołudnie i pada już prawie dobę. Przestać ma dopiero w piątek, w dniu ostatniego konkursu 65. Turnieju Czterech Skoczni. Organizatorzy zawodów w Bischofshofen mają nadzieję, że pogoda nie będzie stanowiła dużego problemu.

W piątek opady mają już nie przeszkadzać zawodnikom, za to ma być zimniej - możliwe, że temperatura spadnie nawet poniżej -10 stopni Celsjusza.

Wygląda na to, że po loterii wietrznej na Bergisel w Innsbrucku w Bischofshofen nie będziemy przeżywać dodatkowych, niepotrzebnych emocji.

W klasyfikacji generalnej TCS prowadzi Norweg Daniel Andre Tande, 1,7 pkt traci do niego Kamil Stoch, trzeci ze stratą 16,6 pkt jest Stefan Kraft, a czwarte miejsce zajmuje Piotr Żyła, który od Austriaka jest gorszy tylko o siedem punktów. W czołowej "10" mamy jeszcze sklasyfikowanego na siódmej pozycji Macieja Kota.

Klasyfikacje w skokach narciarskich

Zobacz wideo
Copyright © Agora SA