KSW 37. Pudzianowski - Popek. Transmisja TV. O której godzinie? Stream na żywo. Gdzie obejrzeć za darmo?

W sobotę 3 grudnia na gali KSW 37 walką wieczoru będzie pojedynek Popka z Pudzianem. Transmisja pokazywana będzie cyfrowym Polsacie w systemie PPV (40 zł). Relacja na żywo w Sport.pl i aplikacji Sport.pl LIVE. Płatny stream online na platformie Ipla.tv.

- Moją motywacją są pieniądze - mówi Popek, samozwańczy "Król Albanii", który powraca do klatki MMA. - Wszystkie znaki na niebie i ziemi mówiły, że muszę wrócić do sportu. Zostawię serce w tej klatce. W życiu nie byłem tak dobrze przygotowany, jak do tej walki... Wyjdę i rozje... go - dodaje Popek, który 3 grudnia w Krakowie na gali KSW 37, zmierzy się z Mariuszem Pudzianowskim.

- Chce boksować? Poboksujemy. Chce iść w parter? Pójdziemy w parter. Do odważnych świat należy - odpowiada "Pudzian" - Mój przeciwnik za dużo walk nie ma, jestem bardziej doświadczony, ale nigdy nikogo nie można lekceważyć - spokojniej na temat tej walki, w oficjalnej zapowiedzi KSW 37, wypowiada się były strongman.

- Chciałbym, żeby ta walka trwała dłużej niż jedną rundę, ale jestem zawodowym sportowcem i mnie się nie oszuka. Można mówić różne cuda. Gdyby treningi siłowe, kondycyjne tak szybko dawały efekty, to już pięć razy byłbym mistrzem świata - skomentował słowa oponenta Pudzianowski na antenie Polsat Sport.

- Trenuję mieszane sztuki walki od siedmiu lat i jestem, że tak powiem bezczelnie, w koziej dupie. Zwykli zawodnicy trenują po 15 lat i nie są skażeni sportami siłowymi. "Popek" jest, to widać po posturze. Będzie łapał tlen rękami i nogami, wszystkimi otworami, jakimi się da. Wiem coś o tym, też przez to przechodziłem. Ale życzę mu, żeby tego nie poczuł - dodał "Pudzian".

Gala odbędzie się 3 grudnia. Początek ok. godziny 20. Transmisja w systemie PPV w cyfrowym Polsacie i na Ipla.tv. Relacja na żywo w Sport.pl i aplikacji Sport.pl LIVE.
 

Karta walk KSW 37:

 

1. Karol Bedorf vs Fernando Rodrigues Jr. (o pas kategorii ciężkiej)

2. Mariusz Pudzianowski vs Popek Monster (kategoria ciężka)

3. Borys Mańkowski vs John Maguire (o pas kategorii półśredniej)

4. Artur Sowiński vs Marcin Wrzosek (o pas kategorii piórkowej)

5. Maciej Jewtuszko vs Yasubey Enomoto (kategoria półśrednia)

6. Łukasz Chlewicki vs Mansour Barnaoui (kateogria lekka)

7. Marcin Wójcik vs Aranas Djambazov (kategoria półciężka)

8. Filip Wolański vs Łukasz Rajewski (waga piórkowa)