Krzysztof Głowacki - Oleksandr Usyk. Transmisja TV, Stream Online, Relacja na żywo

Walka Krzysztof Głowacki - Oleksandr Usyk w sobotę około 23. Transmisja TV na Polsat w pay-per-view (PPV). Koszt to 40 zł. Relacja na żywo na Sport.pl. Stream Online na Ipla TV

W sobotę w trójmiejskiej Ergo Arenie będziemy światkami gali Polsat Boxing Night. Daniem głównym będzie walka wieczoru o mistrzostwo świata WBO w wadze junior ciężkiej pomiędzy Krzysztofem Głowackim a Ukraińcem Oleksandrem Usykiem.

To będzie jedno z największych wydarzeń w historii boksu zawodowego na polskiej ziemi. Pojedynki o mistrzostwo świata najważniejszych federacji (czyli WBA, WBC, WBO oraz IBF) organizowane są bowiem w naszym kraju bardzo rzadko. Ostatni odbył się niemal cztery lata temu - we wrześniu 2012 r. Krzysztof Włodarczyk we Wrocławiu pokonał na punkty Francisco Palaciosa (federacja WBC, waga junior ciężka).

- Spodziewamy sie kompletu publiczności i wysokiej oglądalności - mówił na konferencji przy gdańskim Neptunie komentator Polsatu Mateusz Borek.

Głównym wydarzeniem sobotniej gali Polsat Boxing Night będzie walka wieczoru o mistrzostwo świata WBO w wadze junior ciężkiej pomiędzy Krzysztofem Głowackim a Ukraińcem Oleksandrem Usykiem. Warto przypomnieć, że nie będzie to pierwsza walka o mistrzostwa świata, którą zobaczymy w Trójmieście. W kwietniu 2002 roku w hali Olivia Dariusz Michalczewski zmierzył się z Amerykaninem Joeyem DeGrandisem, wygrywając przed czasem już w 2. rundzie i broniąc tym samym pasa WBO w kategorii półciężkiej. Polskich kibiców boksu znów czekają wielkie emocje, tym razem w gdańsko-sopockiej Ergo Arenie.

Dziesięciu najdroższych piłkarzy Ligi Mistrzów. Jest Lewandowski!

Zobacz wideo