El. MŚ 2018. Kazachstan - Polska. TRANSMISJA TV. RELACJA LIVE. STREAM ONLINE

El. MŚ 2018 Kazachstan Polska. Na początek eliminacji rosyjskiego mundialu w 2018 roku Polska jedzie do Kazachstanu. Mecz odbędzie się w niedzielę 4 września o godzinie 18. Transmisja TV w Polsacie Sport. Relacja na żywo w Sport.pl i aplikacji Sport.pl LIVE. Stream online na platformie Ipla.tv.

- Będziemy bardziej pewni siebie, bo każdy z nas zrobił postęp - powiedział kapitan reprezentacji Polski Robert Lewandowski przed meczem z Kazachstanem w eliminacjach piłkarskich mistrzostw świata 2018. Mecz z Kazachstanem w niedzielę o godz. 18 czasu polskiego.

TRANSMISJA TV KAZACHSTAN - POLSKA W POLSACIE SPORT

- Zdajemy sobie sprawę, że wszystko co wydarzyło się na turnieju we Francji to niezapomniane przeżycia, ale to już historia. Na pewno teraz zmieni się postrzeganie nas w Europie i na świecie. W związku z tym zwiększy się presja i ciężej będzie nam się grało. Doświadczenie, które zdobyliśmy na pewno nam pomoże. Będziemy bardziej pewni siebie, bo każdy z nas zrobił postęp. Jednak im chce się grać wyżej, tym jest ciężej - podkreślił Lewandowski na wtorkowej konferencji prasowej.

Reprezentacja Polski rozpoczyna eliminacje do mundialu w Rosji mając najwyższą pozycję w rankingu FIFA w grupie E. Oprócz Kazachstanu rywalami biało-czerwonych będą reprezentacje Danii, Rumunii, Armenii i Czarnogóry.

RELACJA NA ŻYWO KAZACHSTAN - POLSKA W SPORT.PL

- W dzisiejszych czasach ciężko określać kogoś faworytem, bo nie wiadomo czy kierować się rankingiem FIFA, aktualną dyspozycją czy ostatnimi wynikami. W większości meczów będziemy faworytami, ale to nie ma znaczenia. Na końcu i tak najważniejsze będzie, co pokażemy na boisku. Chcemy wygrywać i awansować na mundial - zaznaczył napastnik Bayernu Monachium.

Niedzielny mecz w Astanie odbędzie się na sztucznym boisku.

- Zależy jaka to jest murawa, bo są różne rodzaje nawierzchni. Mam nadzieję, że będzie przypominała naturalną. Każdy z nas zobaczy jak przygotować się do tego meczu już na treningu w Astanie - przyznał Lewandowski.

Piłkarze reprezentacji Polski we wtorek od godz. 17.45 będą trenować w Karczewie, gdzie nawierzchnia przypomina sztuczną murawę w Astanie. W piątek o godz. 15 wylecą czarterem do Kazachstanu, a w niedzielę o godz. 18 polskiego czasu zagrają w Astanie z gospodarzami.

Przewidywane składy:

Kazachstan: Loria - Achmietow, Łogwinienko, Małyj, Szomko - Smakow, Bajżanow - Mużykow, Chiżniczenko, Nurgalijew - Nuserbajew

Polska: Fabiański - Piszczek, Pazdan, Glik, Jędrzejczyk - Błaszczykowski, Jodłowiec, Krychowiak, Kapustka - Milik, Lewandowski

Zobacz wideo
Copyright © Agora SA