Liga Mistrzów. Legia - Zrijnski. Transmisja TV, Relacja Online, Stream na żywo

Mecz Legia - Zrinjski we wtorek o 20:45. Relacja na żywo na Sport.pl, Transmisja TV na Polsat Sport. Stream na Ipla.tv

Transmisja. Trener Besnik Hasi narzeka na wąską kadrę i wszystko wskazuje na to, że o IV rundę eliminacji Ligi Mistrzów będzie musiał walczyć z zawodnikami, których już ma. Mecz Legii z Zrinjski Mostar we wtorek o 20:45. Relacja na żywo na Sport.pl i w aplikacji Sport.pl Live.

Legia podejmie Zrinjski Mostar w rewanżu II rundy eliminacji LM. Z Bośni mistrzowie Polski przywieźli korzystne 1:1, jeśli wyeliminują Zrinjskiego, ich rywalem w III rundzie będzie zwycięzca z pary AS Trencin - Olimpija Lublana (Słowacy na wyjeździe wygrali 4:3). Przejście dwóch rund kwalifikacyjnych zapewni warszawianom udział w fazie grupowej Ligi Europy. Czy Legię stać na więcej? Czy stać ją na piłkarzy, którzy pozwolą walczyć o wyższe cele?

Latem kadra praktycznie się nie zmieniła - odeszli tylko Artur Jędrzejczyk (wrócił do Krasnodaru) oraz Ariel Borysiuk (sprzedany do angielskiego QPR). W miejsce tego ostatniego Legia za mniej więcej milion euro kupiła Thibaulta Moulina z belgijskiego Waasland-Beveren. - To bardzo wartościowe wzmocnienie. Rozmawiałem z władzami klubu i nie ukrywałem, że potrzebujemy więcej jakości. Mam nadzieję, że Thibault nie będzie jedynym transferem tego lata - mówi Hasi.

Na więcej transferów, przynajmniej na razie, się nie zanosi. W rozmowie z Legioniści.com prezes Bogusław Leśnodorski powiedział, że zimą klub wydał dużo i na letnie transfery pieniędzy nie ma. Na zakupy Legia pójdzie, gdy kogoś sprzeda.

Hasi praktycznie od pierwszego dnia pracy narzeka na wąską kadrę i brak jakości. Tę poprawili wracający z urlopów po Euro Michał Pazdan, Tomasz Jodłowiec, Ondrej Duda i Nemanja Nikolić. Może być to jednak efekt krótkoterminowy, bo poza Jodłowcem każdy może z Legii odejść.