Polska - Ukraina na żywo online (KIEDY MECZ POLSKA - UKRAINA, GDZIE W TV, TRANSMISJA ONLINE, STREAM)

Mecz Polska - Ukraina odbędzie się we wtorek 21 czerwca o 18:00. Transmisja TV w TVP 1 i Polsacie otwartym. Relacja na żywo na Sport.pl i aplikacji Sport.pl Live. Stream online dostępny na stronie Ipla.TV.

- Liczy się dla nas tylko Ukraina, chcemy zdobyć trzy punkty, podkreślając, że to bardzo trudny rywal - powiedział przed meczem z Ukrainą trener reprezentacji Polski Adam Nawałka. Początek spotkania o godz. 18.

MECZ POLSKA - UKRAINA W TVP 1 I POLSACIE WE WTOREK 21 CZERWCA O GODZINIE 18.

Adam Nawałka wypowiedział się o stanie zdrowia kadrowiczów. - Wojtek Szczęsny wciąż ma kłopoty z mięśniem czworogłowym, pracuje indywidualnie, ale jeśli chodzi o leczenie jest progres. Mam nadzieję, że wkrótce wznowi ćwiczenia z drużyną - powiedział selekcjoner reprezentacji Polski. - Michał Pazdan jest w bardzo dobrej dyspozycji fizycznej, wierzę, że taka będzie do końca - dodał.

GDZIE OBEJRZEĆ MECZ POLSKA - UKRAINA?

- Wszyscy zawodnicy są w pełnej gotowości, rywalizują na każdym treningu. Ale o ostatecznym składzie zdecyduję po ostatnim treningu przed meczem - podsumował Nawałka.

Przewidywane składy:

Polska: Fabiański - Cionek, Glik, Pazdan, Jędrzejczyk - Błaszczykowski, Krychowiak, Zieliński, Kapustka - Milik, Lewandowski

Ukraina: Pjatow - Fedecki, Chaczeridi, Rakicki, Szewczuk - Stepanenko, Sydorczuk - Jarmołenko, Zinczenko, Konoplanka - Zozula

Zobacz wideo

Portugalskie i węgierskie fanki mocno trzymały kciuki za piłkarzy [ZDJĘCIA]