POLSKA - LITWA. Transmisja w TV i w Internecie. Stream za darmo na sport.tvp.pl

6 czerwca o godzinie 18:00 odbędzie się mecz Polska - Litwa. Dla ekipy trenera Adama Nawałki będzie to ostatni mecz międzypaństwowy przed Euro 2016. Transmisja w telewizji na TVP 1, TVP SPORT, POLSAT SPORT. Stream Online na żywo za darmo na sport.tvp.pl!

W spotkaniu z Litwą trener będzie miał do dyspozycji wszystkich zawodników. W pełni zdrowy jest już Grzegorz Krychowiak, który w środę z powodu urazu nie zagrał z Holandią. Problemy zdrowotne za sobą mają też Łukasz Piszczek i Jakub Wawrzyniak.

Stream Online na żywo za darmo na sport.tvp.pl. Godz. 18:00

- Cieszy mnie powrót Grzegorza do optymalnej dyspozycji. Wszyscy zawodnicy normalnie trenują. Było trochę indywidualnych zajęć, ale wszyscy są w pełnej gotowości - mówi Nawałka.

Litwini będą ostatnim rywalem Polaków przed mistrzostwami Europy. Poprzedni przeciwnicy Polaków - Holendrzy - nie oszczędzali polskich piłkarzy i kilka razy ostro potraktowali graczy Adama Nawałki. Teraz dotrwanie do końca meczu w dobrym zdrowiu będzie dla nich szczególnie ważne, bo do pierwszego meczu na Euro pozostał tylko tydzień.

Transmisja w TV na TVP 1, TVP SPORT, POLSAT SPORT. Godz. 18:00

- Naszym celem jest gra fair. Piłka to twarda gra, ale obiecuję, że nie będziemy przekraczać granic. Mam nadzieję, że po tym meczu wszyscy Polacy będą gotowi na Euro, a moi piłkarze do wakacji - zaznacza Jankauskas.

Przed dwoma laty Polacy w sparingu pokonali Litwinów 2:1. Nawałka przyznaje, że od tego czasu jego kadra znacznie się zmieniła: - Nasze postępy pokazały eliminację, drużyna rozwinęła się pod względem organizacji gry i skuteczności. Ale każdego rywala traktujemy z szacunkiem i nastawiamy się na trudny pojedynek.

Zobacz wideo

Robert Lewandowski na krótkich wakacjach na Mazurach [ZDJĘCIA]