Polska - Holandia. Skrót meczu, bramki, gole na Wideo na Youtube

Polska przegrała z Holandią 1:2 w meczu towarzyskim przed Euro 2016. Zobacz skrót meczu i bramki na YouTube.

Poczuliśmy go dopiero teraz, niemal w przededniu mistrzostw kontynentu. Nie dość, że polscy piłkarze ulegli w sparingu Holendrom 1:2, to jeszcze rozegrali najsłabszy mecz od czerwca ubiegłego roku

Od kilkunastu miesięcy przyzwyczajaliśmy się, że wszystko dzieje się zgodnie z planem Adama Nawałki. Sprawdzają się jego wybory personalne, wypalają pomysły na wykonywanie rzutów rożnych, treningi udoskonalają organizację gry. Reprezentacja frunęła coraz wyżej, to było widać, słychać i czuć.

W środę na stadionie w Gdańsku działo się jednak zgodnie z powszechnymi obawami wywołanymi kontuzją Macieja Rybusa. Zastępujący go na lewej obronie Artur Jędrzejczyk od początku reagował niepewnie, nie zapobiegł dośrodkowaniu będącemu asystą przy pierwszym golu dla Holendrów (choć najbardziej "zasłużył się" Krzysztof Mączyński, to on miał pilnować strzelca gola Janssena), być może zrodził w głowie selekcjonera rozterkę, czy zamiast obrońcy prawonożnego nie ustawić tam lewonożnego Jakuba Wawrzyniaka (w środę po przerwie wypróbował kompletnie ignorowanego w eliminacjach Thiago Cionka).

Skrót meczu Polska - Holandia

 

Jak trwoga to do Boga. Czyli Nawałka ogłosił kadrę [MEMY]

Zobacz wideo