REAL - ATLETICO. FINAŁ LIGI MISTRZÓW. Gdzie obejrzeć? Transmisja w TV i Internecie. Stream za darmo

Finał Ligi Mistrzów Real Madryt - Atletico Madryt. W sobotę o 20:45. Relacja na żywo na Sport.pl i aplikacji Sport.pl Live. Stream dostępny na sport.tvp.pl. Tranmisja TV na TVP 1 i Canal +.

Jedni to synonim przepychu, bizantyjskich transferów i sukcesu. Drudzy - cierpliwości, pracy i cierpienia. Real i Atlético są jak dwa pociągi, które po dwóch latach znów zderzają się w finale Ligi Mistrzów. Mecz w sobotę o 20.45. Sport.pl - to jest twój live!

Na jednym ze straganów przy Plaza Mayor w Madrycie wisi szalik Realu z napisem: "Mama sprawiła, że jestem przystojny, bogaty i gram w piłkę prawdopodobnie najlepiej na świecie". Z boku podobizna Cristiano Ronaldo, najdroższego piłkarza w historii. Ironia jest aż nazbyt czytelna. We wrześniu 2011 roku, gdy Real grał mecz Ligi Mistrzów w Zagrzebiu i chorwaccy fani wygwizdywali Portugalczyka, po meczu powiedział bez ogródek, że ludzie zazdroszczą mu urody, bogactwa i talentu do piłki. - Innego wytłumaczenia nie znajduję - dodał.

Ronaldo synonimem skromności nie był nigdy. Ale czy musiał? - Moje liczby mówią same za siebie, one dają mi miejsce w historii - powiedział niedawno. W tym momencie milkną najwięksi wrogowie Portugalczyka. Zdobył 94 gole w Pucharze Europy, aż o 11 więcej od drugiego w tabeli wszech czasów Leo Messiego. W 347 meczach Realu trafił do siatki 364 razy i zaliczył ponad 100 asyst. Te dane zwalają z nóg, a przecież w Madrycie jest zaledwie od siedmiu lat.

Zobacz wideo

Piłkarze Barcelony świętowali Puchar Króla rodzinnie - z partnerkami i dziećmi [ZDJĘCIA]