KSW 35: Khalidov - Karaoglu. Transmisja w TV. Jak obejrzeć w PPV?

Gala KSW 35 odbędzie się w piątek 27 maja o godzinie 21. Transmisja na żywo w w platformie Ipla TV. Relacja na żywo w Sport.pl i aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE! Walką wieczoru pojedynek Pudzianowski - Różalski! Walczyć będzie również Mamed Khalidov!

Oprócz walki Pudzianowski vs. Różalski, w klatce na przeciw siebie staną m.in. Mamed Khalidov (31-4, 12 KO, 17 Sub) i Aziz Karaoglu (9-6, 8 KO, 1 Sub), Michał Materla (22-5, 4 KO, 12 Sub) i Antoni Chmielewski (32-14, 5 KO, 18 Sub) oraz Mateusz Gamrot (10-0, 4 KO, 2 Sub) i Mansour Baranoui (12-3, 4 KO, 7 Sub).

McGregor w KSW?

Brzmi to nieprawdopodobnie, ale właściciele KSW Maciej Kawulski i Martin Lewandowski zaoferowali irlandzkiemu mistrzowi UFC, żeby ten stoczył pojedynek z mistrzem wagi piórkowej polskiej federacji Arturem Sowińskim. McGregor miałby zarobić aż trzy miliony dolarów!

Jeszcze kilkanaście dni temu Conor McGregor przygotowywał się do gali UFC 200. Jego przeciwnikiem miał być Nathan Diaz, który nieoczekiwanie wygrał z Irlandczykiem w poprzednim starciu. Jednak ku zaskoczeniu wszystkich 19 kwietnia Irlandczyk opublikował na Twiterze tajemniczy wpis: "Zdecydowałem się przejść na emeryturę młodo. Dzięki za hajs. Do zobaczenia później."

McGregor wywołał tym samym burzę medialną na linii zawodnik - UFC.

Główną przyczyną sporu było nie wywiązanie się zawodnika z ustaleń kontraktowych. Irlandczyk nie stawił się na konferencjach prasowych promujących galę UFC 200. W związku z tym prezydent UFC Dana White ogłosił, że McGregor został usunięty z karty walk przyszłej gali.

Następnie zawodnik oświadczył, że wcale nie zamierza kończyć kariery, ale White pozostał nieugięty i już szuka następcy dla 28-latka (wśród faworytów są: Georges St. Pierre, Tony Ferguson i Matt Brown).

Zobacz wideo

Dziwne stroje na turnieju Rolanda Garrosa [ZDJĘCIA]

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.