Mecz Lech Poznań - Legia Warszawa (finał PP) na żywo w internecie [MECZYKI ONLINE, TRANSMISJE]

Finał PP na Narodowym. Początek spotkania Lech - Legia w poniedziałek 2.05 o godz. 16. Transmisja w Polsacie Sport. Stream ONLINE na Ipla.tv. Relacja na żywo na Legia.sport.pl (w Sport.pl i w aplikacji Sport.pl LIVE).

- Mówią, że jesteśmy w złej sytuacji w lidze, bo przegraliśmy z Zagłębiem Lubin, a tymczasem zajmujemy pierwsze miejsce w lidze. Teraz jednak nasza koncentracja obejmuje to spotkanie finałowe, bo jest okazja zdobyć w poniedziałek trofeum. Dopiero potem zagramy w lidze z Piastem Gliwice o mistrzostwo - mówił węgierski napastnik Nemanja Nikolić. - Koncentruję się zatem na tym spotkaniu, ale nie czuję jakiejś dużej presji w grze akurat przeciwko Lechowi Poznań.

Początek spotkania Lech - Legia w poniedziałek 2.05 o godz. 16. Transmisja w Polsacie Sport. Stream ONLINE na Ipla.tv.

Lech Poznań ostatnio radzi sobie fatalnie w meczach ligowych, ale poniedziałkowy finał Pucharu Polski ma wyglądać zgoła inaczej. Zdaniem trenera Jana Urbana wszystkie ostatnie złe spotkania pójdą w niepamięć, a Lech wreszcie ma przełożyć dobrą grę na równie udane wyniki. - Jutro nie zdecyduje taktyka, a sfera mentalna. Nie będzie łatwo zaskoczyć się w wzajemnie, bo ci zawodnicy znają się bardzo dobrze z gry w lidze czy reprezentacjach. Jutro spodziewam się wyrównanego spotkania, każdy będzie miał swoją strategię. Nie ukrywam, że ostatnio mamy problem ze strzelaniem goli, ale gramy nieźle w piłkę - mówi szkoleniowiec "Kolejorza".

Zobacz wideo