BOKS. Głowacki - Cunningham. Transmisja TV, internet, stream online. POLSAT SPORT

Krzysztof Głowacki w nocy z soboty na niedzielę będzie walczył ze Stevem Cunninghamem. Transmisja TV w Polsat Sport o 3:30. Relacja na Sport.pl. Stream dostępny na Ipla.TV

Broniący tytułu Krzysztof Głowacki okazał się minimalnie lżejszy od Amerykanina Steve'a Cunninghama przed sobotnią walką w Nowym Jorku o mistrzostwo świata federacji WBO w kategorii junior ciężkiej. W piątek odbyło się oficjalne ważenie.

TRANSMISJA TV Z WALKI GŁOWACKI - CUNNINGHAM

Głowacki (25-0) ważył 90,26 kg, a Cunningham (28-7-1) - 90,36. Pojedynek odbędzie się o godz. 3 w nocy z soboty na niedzielę czasu środkowoeuropejskiego. Polak broni mistrzowskiego pasa, który zdobył w sierpniu 2015 po efektownym zwycięstwie nad Niemcem Marco Huckiem.

W Nowym Jorku wystąpi nie tylko Głowacki, ale też Łukasz Maciec (22-3-1). Rywalem lubelskiego boksera na dystansie ośmiu rund będzie Jeremy Ramos (9-3) z USA. Konfrontacja odbędzie się w wadze junior średniej.

W innej ciekawej walce, w kategorii półśredniej, Amerykanin Errola Spence Jr (19-0) zmierzy się z rodakiem, byłym czempionem wagi junior półśredniej i zarazem dawnym rywalem słynnego Filipińczyka Manny'ego Pacquiao, Chrisem Algierim (21-2).

Zobacz wideo

Jose Mourinho ulubieńcem fotoreporterów podczas walki Anthony Joshua - Charles Martin! [ZDJĘCIA]