Legia - Lech. Ekstraklasa live stream online (TRANSMISJA, NA ŻYWO, KIEDY MECZ, STREAMING)

Mecz rundy finałowej Ekstraklasy Legia Warszawa - Lech Poznań odbędzie się w piątek 15 kwietnia o godzinie 20:30. Transmisja na żywo w Canal+ Sport. Relacja w Sport.pl i aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE! Legalny stream na canalplussport.pl.

Piątkowy mecz z Lechem Poznań Legia może rozpocząć bez Ondreja Dudy i Michała Kucharczyka - taki wniosek można wysnuć po otwartej dla mediów części czwartkowego treningu.

Ostatnie przed ligowym hitem zajęcia legioniści rozpoczęli o godz. 16.30. Dla mediów otwartych było zaledwie pierwszych 15 minut. Warszawianie trening rozpoczęli od rozgrzewki pod okiem Władimira Panikowa w trakcie której Stanisław Czerczesow rozdawał pomarańczowe znaczniki wybranym zawodnikom. Najczęściej świadczy to o personalnych wyborach Rosjanina na najbliższe spotkanie. Gdyby sugerować się jego czwartkowymi decyzjami, to z Lechem w środku pola dziurę po kontuzjowanym Tomaszu Jodłowcu wypełniłby Michał Pazdan.

TRANSMISJA MECZU LEGIA - LECH NA ŻYWO W CANAL+ SPORT. RELACJA W SPORT.PL i SPORT.PL LIVE!

Reprezentant Polski parę środkowych pomocników stworzyłby z powracającym po zawieszeniu za czerwoną kartkę w meczu z Lechią (1:1) Arielem Borysiukiem. Jeszcze ciekawiej wyglądałoby to na lewym skrzydle, bo znacznika nie otrzymali ani Kucharczyk ani Duda, tylko Bułgar Michaił Aleksandrow. Rosyjski szkoleniowiec mógł jednak dokonać pewnych zmian w trakcie trwania treningu.

W czwartkowym treningu udział wzięli wszyscy piłkarze Legii za wyjątkiem Jodłowca, który we wtorek wrócił z konsultacji medycznych w Rzymie. Reprezentant Polski narzeka na problemy ze ścięgnem Achillesa. Do gry gotowy będzie najwcześniej na starcie z Ruchem Chorzów, które rozegrane zostanie we wtorek. Początek spotkania Legia - Lech w piątek o godz. 20.30. Relacja na żywo na Legia.sport.pl.

Zobacz wideo

Partnerki piłkarzy na rozgrzewkę przed Lech - Legia [ZDJĘCIA]