Ekstraklasa. Legia - Lechia. TRANSMISJA NA ŻYWO, STREAM ONLINE

W sobotę mecz Legia Warszawa - Lechia Gdańsk. Transmisję na żywo w TV przeprowadzi Canal+ Sport o godzinie 20:30. Żaden legalny STREAM ONLINE z tego spotkania nie będzie dostępny. Relacja tekstowa NA ŻYWO w Sport.pl i w aplikacji Sport.pl LIVE.

arszawsko-gdańska konfrontacja rozpocznie się w sobotę 2 kwietnia o godz. 20:30 i odbędzie się na stadionie przy Łazienkowskiej. Sędzią tej potyczki będzie Dawid Stefański z Bydgoszczy. Transmisję na żywo przeprowadzi Canal+ Sport, a relację tekstową oraz materiały pomeczowe zaprezentuje serwis Legia.sport.pl.

Warszawsko-gdańska konfrontacja rozpocznie się w sobotę 2 kwietnia o godz. 20:30 i odbędzie się na stadionie przy Łazienkowskiej. Sędzią tej potyczki będzie Dawid Stefański z Bydgoszczy.

Transmisję na żywo przeprowadzi Canal+ Sport o godzinie 20:30. Żaden legalny STREAM ONLINE z tego spotkania nie będzie dostępny.

Czy Legia wygra fazę zasadniczą na kolejkę przed końcem? Przy Łazienkowskiej jak na razie wszystko układa się idealnie. Warszawscy piłkarze - z wyjątkiem meczu z Termalicą - rozszarpują kolejnych przeciwników, a kibice chcą to oglądać i po raz kolejny zapełniają stadion. Jeśli drużyna Stanisława Czerczesowa w sobotnim meczu 29. kolejki pokona rywala, to zapewni sobie pierwsze miejsce przed podziałem punktów. "Pole position" jest tu niezwykle ważne - sprawia, że w finałowej rundzie czterokrotnie gra się na własnym boisku.

Ciekawostka: Pojedynek po latach. Czerczesow oraz Piotr Nowak, czyli obaj trenerzy, w sezonie 1993/94 grali ze sobą w Dynamie Drezno. Wtedy byli członkami zespołu, który skazywany był na porażkę. Panowie wybiegli ze sobą łącznie w 23 meczach i przyczynili się do utrzymania swojego zespołu w Bundeslidze. - Nie przypuszczałem, że kiedyś spotkamy się w takich okolicznościach. Jestem abstynentem, więc nie było żadnego zakładu jak u Fergusona i Mourinho - powiedział Czerczesow na piątkowym spotkaniu z dziennikarzami.

Zobacz wideo