FC Barcelona - Real Madryt NA ŻYWO. Transmisja TV, gdzie obejrzeć? Stream online

Mecz FC Barcelona - Real Madryt odbędzie się w sobotę 2 kwietnia o godzinie 20:30. Transmisja na żywo na kanale Eleven. Relacja w Sport.pl i aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE! Oglądaj El Clasico!

El Clasico w Sport.pl LIVE! Relacja z FC Barcelona - Real Madryt

Tych sześciu piłkarzy zdobyło w bieżącym sezonie już prawie 200 bramek, to oni tworzą dwa najwspanialsze tria światowego futbolu. W sobotę, w klasyku Barcelona - Real zobaczymy kolejne starcie MSN z BBC, czyli Lionela Messiego, Luisa Suareza i Neymara z Karimem Benzemą, Garethem Bale'em i Cristiano Ronaldo. Relacja na żywo w Sport.pl o godz. 20.30.

TRANSMISJA MECZU BARCELONA - REAL W KANALE ELEVEN O GODZ. 20:30

Trio MSN gra razem drugi sezon. Powstało jesienią 2014 roku, gdy do Barcelony dołączył Luis Suarez. W półtora roku tercet złożony z Argentyńczyka, Urugwajczyka i Brazylijczyka poprowadził "Dumę Katalonii" do mistrzostwa i Pucharu Hiszpanii, wygrania Ligi Mistrzów, Superpucharu Europy i klubowego mistrzostwa świata. W najbliższych tygodniach zespół Luisa Enrique napędzany przez Messiego, Suareza i Neymara powinien zapewnić sobie kolejne mistrzostwo kraju, w maju zagra z Sevillą o Puchar Króla, jest też faworytem trwającej edycji Champions League. W bieżącym, świetnym dla Barcy, sezonie trio MSN w 46 meczach zdobyło w sumie aż 107 bramek (ze 132 całej drużyny, czyli strzela 81 proc. goli całego zespołu). Messi w 38 spotkaniach strzelił 37 goli, Suarez jest jeszcze lepszy, bo ma bilans 43 trafień w 43 występach, a liczby Neymara to 38 i 27. W sumie trzygłowy potwór Barcelony daje jej średnio aż 2,33 gola na mecz.

RELACJA NA ŻYWO Z MECZU BARCELONA - REAL W SPORT.PL i SPORT.PL LIVE

Trio BBC dla Realu zdobywa średnio 2,05 bramki na spotkanie. W nim pierwsze skrzypce gra Ronaldo, który ma 41 goli w 38 meczach. Benzema ma 26 gier i 24 trafienia, a Bale 15 bramek w 20 spotkaniach. Trio "Królewskich" zdobyło 80 ze 113 bramek swojego klubu w 39 meczach trwającego sezonu. Czyli strzela 70 proc. goli całego zespołu. Z pewnością są tacy, dla których BBC znaczy więcej niż MSN, ale za gwiazdami Barcy przemawiają fakty nie tylko z ostatnich miesięcy. Asy Realu grają razem już trzeci sezon, a trofeów mają mniej od swych rywali. Benzema, Bale i Cristiano razem świętowali "tylko" Puchar Króla, wygranie Ligi Mistrzów, Superpuchar Europy i klubowe mistrzostwo świata. Te sukcesy odnieśli w pierwszych miesiącach współpracy - w 2014 roku i wiele wskazuje na to, że kolejnych nie doczekają się prędko. Na mistrzostwo Hiszpanii szanse mają już tylko matematyczne, bo do prowadzącej Barcelony na osiem kolejek przed końcem tracą 10 punktów. Z rozgrywek Pucharu Hiszpanii odpadli, w grze są jeszcze tylko w Lidze Mistrzów, ale tam akcje Realu stoją zdecydowanie niżej niż akcje nie tylko Barcy, ale też Bayernu Monachium.