Polska - Serbia w TVP 1 i TVP Sport. Stream Online?

Polska - Serbia przed EURO 2016 odbędzie się w środę 23 marca o 20:45. Transmisja TV w TVP 1 i TVP Sport. Stream online dostępny będzie na stronie sport.tvp.pl. Relacja na żywo w Sport.pl i aplikacji Sport.pl LIVE. Jaki skład wystawi Adam Nawałka?

Zanim 7 czerwca nasza reprezentacja odleci na mistrzostwa we Francji, czeka nas rozgrzewka w postaci czterech spotkań towarzyskich. Polacy zagrają z Serbią 23 marca w Poznaniu i trzy dni później, 26 marca, z Finlandią we Wrocławiu. 1 czerwca w Gdańsku zmierzymy się z wielkim nieobecnym mistrzostw - Holandią. W przeddzień wylotu na turniej, 6 czerwca, zagramy z Litwą.

RELACJA NA ŻYWO Z MECZU POLSKA - SERBIA

Podczas ogłoszenia nominacji zawodników z lig zagranicznych selekcjoner kadry Adam Nawałka tak określił rolę nadchodzących sparingów: "Mecze z wymagającymi przeciwnikami, jakimi niewątpliwie są reprezentacje Serbii i Finlandii, będą bardzo dobrą okazją do doskonalenia naszej organizacji gry i sprawdzenia konkretnych rozwiązań personalnych. Czeka nas krótkie, intensywne zgrupowanie".

Zarówno Serbowie, jak i Finowie nie przeszli zwycięsko eliminacji i nie zagrają na Euro - obie drużyny zajęły czwarte miejsca w swoich grupach (z których żadna bynajmniej nie była "grupą śmierci"), Polska pozostaje więc wyraźnym faworytem obu spotkań.

W ME 2016 (od 10 czerwca do 10 lipca) wezmą udział 24 drużyny. Do 1/8 finału awansują zespoły, które zajmą pierwsze i drugie pozycje w sześciu grupach, a także cztery najlepsze z trzecich miejsc.

RELACJA NA ŻYWO Z MECZU POLSKA - SERBIA

Przewidywane składy:

Polska: Fabiański - Piszczek, Salamon, Glik, Rybus - Błaszczykowski, Krychowiak, Zieliński, Grosicki - Milik, Lewandowski

Serbia: Stojković - Ivanović, Maksimović, Rajković, Kolarov - Matić, Milivojević - Tosić, Ljajić, Kostić - Mitrović

TRANSMISJA TELEWIZYJNA W TVP1 I TVP SPORT. STREAM ONLINE NA STRONIE SPORT.TVP.PL. RELACJA NA ŻYWO W SPORT.PL I APLIKACJI SPORT.PL LIVE.

Kto wygra Euro 2016? [SPRAWDŹ SAM!]