Lech - Legia na żywo. Hit Lech Poznań - Legia Warszawa (TRANSMISJA, ONLINE, LIVE, STREAM, WYNIK)

Mecz Ekstraklasy Lech Poznań - Legia Warszawa odbędzie się w sobotę 19 marca o godzinie 20:30. Transmisja na żywo w Canal+ od godziny 20. Relacja w Sport.pl i aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE. Legalny stream online na canalplussport.pl.

W Legii nikt tego nie potwierdza, ale też nikt nie zaprzecza, że Kasper Hämäläinen do Poznania jednak pojechał. W Warszawie pewni są za to, że Lech też ma swoje "tajemnice". Że z długiej listy kontuzjowanych piłkarzy, którą na piątkowej konferencji podał Jan Urban, jedynym niezdolnym do gry w sobotę będzie Szymon Pawłowski.

RELACJA MECZU LECH - LEGIA W SPORT.PL I SPORT.PL LIVE

Kasper Hämäläinen nie jedzie do Poznania. Nie dokończył piątkowego treningu - obwieściła w południe Legia na swojej oficjalnej stronie. Komunikował to już wcześniej dziennikarzom Stanisław Czerczesow: - Mamy problem. W czwartek Hämäläinen doznał drobnej kontuzji na treningu i nie wiadomo, czy w ogóle weźmiemy go ze sobą - mówił na konferencji. A wszystkie media podawały te informacje dalej.

Ale to wszystko wcale nie musi być prawdą. Jedno z naszych źródeł poinformowało nas, że Hämäläinen do Poznania jednak pojechał. Próbowaliśmy to ustalić w Legii, ale tam nikt nie chce, ani potwierdzić, ani zaprzeczyć. Przy tym usłyszeliśmy: "Hämäläinen jest w Poznaniu? Tajemnica".

TRANSMISJA MECZU LECH - LEGIA NA ŻYWO W CANAL PLUS I CANALPLUSSPORT.PL

To może być kolejna rozgrywka między Legią i Lechem. Tym bardziej, że Lech też może blefować. Jan Urban na piątkowej konferencji chętnie wymieniał nazwiska piłkarzy, którzy są kontuzjowani lub przeziębieni (m.in. Jasmin Burić, Kebba Ceesay, Dariusz Dudka, Darko Jevtić, Tomasz Kędziora, Łukasz Trałka), i mogą nie zagrać z Legią. W Warszawie w grypę piłkarzy Lecha jednak nie wierzą. Typują, że wszyscy poza Szymonem Pawłowskim ozdrowieją na sobotni mecz.

Przewidywane składy:

Lech Poznań: Burić - Kędziora, Arajuuri, Wilusz, Kadar - Trałka, Tetteh - Lovrencsics, Gajos, Jevtić - Kownacki.

Legia Warszawa: Malarz - Jędrzejczyk, Lewczuk, Rzeźniczak, Hlousek - Borysiuk, Jodłowiec - Guilherme, Duda, Prijović- Nikolić.

Nie zagrają:

Lech: Pawłowski, Robak, Trałka?, Linetty? (kontuzje), Kamiński (kartki).

Legia: Hamalainen? Kucharczyk? Vrdoljak (kontuzje).

Zobacz wideo

Wybranki piłkarzy również walczą o miano najlepszej w Europie! Która WAGs awansuje do półfinału Ligi Mistrzów? [ZDJĘCIA]