Liga Mistrzów. Losowanie ćwierćfinałów. Kogo wylosuje Lewandowski? [TRANSMISJA TV NA ŻYWO, GDZIE OBEJRZEĆ, STREAM ONLINE]

Losowanie ćwierćfinałów Ligi Mistrzów odbędzie się w piątek 18 marca o 12 w szwajcarskim Nyonie. Godzinę później rozlosowane zostaną pary w Lidze Europy. Transmisja z losowania na żywo w Eurosport. Relacja w Sport.pl i Sport.pl LIVE.

Na tym etapie nie ma żadnych rozstawień ani innych ograniczeń. To oznacza, że każdy może trafić na każdego, nawet drużyny z tego samego kraju czy te, które grały ze sobą w fazie grupowej. Znowu w pucharach dominuje Hiszpania. Do najlepszej ósemki LM awansowały trzy zespoły z Primera Division (Atletico Madryt, FC Barcelona, Real Madryt), dwa z Niemiec (Bayern Monachium i Wolfsburg) oraz po jednym z Anglii (Manchester City), Francji (Paris Saint-Germain) oraz Portugalii (Benfica).

W Lidze Europy również najsilniej reprezentowani są Hiszpanie. W ćwierćfinałach zagrają Athletic, Sevilla oraz Villarreal (z pucharów odpadła jedynie Valencia, która trafiła w 1/8 na Athletic). Po jednym reprezentancie mają Anglia (Liverpool), Czechy (Sparta Praga), Ukraina (Szachtar Donieck), Portugalia (Braga) oraz Niemcy (Borussia Dortmund).

TRANSMISJA Z LOSOWANIA ĆWIERĆFINAŁÓW LIGI MISTRZÓW NA ŻYWO W EUROSPORT. RELACJA W SPORT.PL I SPORT.PL LIVE.

Nie poznamy jednak jeszcze drabinki do finału. Pary półfinałowe zostaną rozlosowane dopiero po ćwierćfinałach. Pierwsze mecze 1/4 LM odbędą się 5 i 6 kwietnia, natomiast rewanże 12 i 13 kwietnia. Finał odbędzie się 28 maja na San Siro w Mediolanie

Mecze 1/4 LE zaplanowane są na 7 i 14 kwietnia. Finał 18 maja na St. Jakob-Park w Bazylei.

Kiedyś to były koszulki! Jak zmieniały się stroje Polaków?

Zobacz wideo