Manchester City - Dynamo Kijów. TRANSMISJA LIVE. RELACJA NA ŻYWO. GDZIE OBEJRZEĆ?

Mecz 1/8 finału Manchester City - Dynamo Kijów odbędzie się 15 marca o godz. 20:45. Szansę na grę ma Łukasz Teodorczyk. Transmisja na żywo w TV w nSport +. Stream online live jako ppv znajdziemy na canalplussport.pl i w aplikacji nc+ GO. Relacja na żywo w Sport.pl i w aplikacji Sport.pl LIVE.

Pierwszy mecz, który odbył się w Kijowie, zakończył się pewnym zwycięstwem Manchesteru (3:1). Bramki dla gości zdobyli Aguero, Silva i Toure, dla gospodarzy - Buyalskyy. Z tego względu to właśnie zespół Manuela Pellegrinego będzie murowanym kandydatem do awansu z tej pary.

Transmisja na żywo w TV w nSport+. Legalny Stream Online nie będzie dostępny. Godz. 20:45.

Piłkarze z Manchesteru zajmują czwarte miejsce w tabeli Premier League. W ostatnich trzech meczach zaliczyli remis (0:0 z Norwich), zwycięstwo (4:0 z Aston Villą) i porażkę (0:3 z Liverpoolem). Do liderującego Leicester tracą dziewięć punktów.

Dynamo Kijów w tabeli ligi ukraińskiej zajmuje pierwsze miejsce. W pięciu ostatnich meczach zawodnicy Sergieja Rebrowa zaliczyli komplet zwycięstw. W barwach tego zespołu gra Łukasz Teodorczyk, który wystąpił nawet w pierwszym meczu. We wtorek raczej usiądzie na ławce rezerwowych.

Relacja na żywo w Sport.pl i w aplikacji Sport.pl LIVE. Godzina 20:45. Kliknij tutaj

Przypuszczalne składy:

Dynamo: Szowkowski - Danilo, Chaczeridi, Dragović, Antunes - Jarmołenko, Rybałka, Harmasz, Veloso, Gonzalez - Junior Moraes

Manchester City: Hart - Zabaleta, Otamendi, Kompany, Kolarov - Navas, Fernando, Silva, Ferdnandinho, Sterling - Aguero

Zobacz wideo