Liga Mistrzów. Manchester City - Dynamo Kijów. Gdzie obejrzeć? Transmisja na żywo

Mecz 1/8 finału Manchester City - Dynamo Kiev odbędzie się 15.03.2016 roku o godz. 20:45. Szansę na grę ma Łukasz Teodorczyk. Transmisja na żywo w TV w nSport +. Stream online live jako ppv znajdziemy na canalplussport.pl i w aplikacji nc+ GO Relacja na żywo w Sport.pl i w aplikacji Sport.pl LIVE.

Pierwszy mecz, który odbył się w Kijowie, zakończył się pewnym zwycięstwem Manchesteru (3:1). Bramki dla gości zdobyli Aguero, Silva i Toure, dla gospodarzy - Buyalskyy. Z tego względu to właśnie zespół Manuela Pellegrinego będzie murowanym kandydatem do awansu z tej pary.

Transmisja na żywo w TV w nSport+. Legalny Stream Online nie będzie dostępny. Godz. 20:45.

Piłkarze z Manchesteru zajmują czwarte miejsce w tabeli Premier League. W ostatnich trzech meczach zaliczyli remis (0:0 z Norwich), zwycięstwo (4:0 z Aston Villą) i porażkę (0:3 z Liverpoolem). Do liderującego Leicester tracą dziewięć punktów.

Dynamo Kijów w tabeli ligi ukraińskiej zajmuje pierwsze miejsce. W pięciu ostatnich meczach zawodnicy Sergieja Rebrowa zaliczyli komplet zwycięstw. W barwach tego zespołu gra Łukasz Teodorczyk, który wystąpił nawet w pierwszym meczu. We wtorek raczej usiądzie na ławce rezerwowych.

Relacja na żywo w Sport.pl i w aplikacji Sport.pl LIVE. Godzina 20:45. Kliknij tutaj

Przypuszczalne składy: Dynamo: Shovkovsky - Danilo, Khacheridi, Dragović, Antunes - Yarmolenko, Rybalka, Garmash, Veloso, Gonzalez - Junior Moraes Manchester City: Hart - Zabaleta, Otamendi, Kompany, Kolarov, Navas, Fernando, Silva, Ferdnandinho, Sterling - Aguero

Zobacz wideo