Górnik Zabrze - Lech Poznań. STREAM ONLINE, transmisja w TV

Dnia 3 marca o godz. 20:30 odbędzie się mecz Górnik Zabrze - Lech Poznań. Transmisja na żywo w TV na stacji Canal + Sport. Legalny STREAM ONLINE nie będzie dostępny. Relacja tekstowa na ŻYWO na Sport.pl i w aplikacji Sport.pl LIVE.

Gdy drużyny Lecha Poznań i Górnika Zabrze grały ze sobą we wrześniu 2015 roku, obie zajmowały miejsca w strefie spadkowej ekstraklasy. Mistrz Polski był ostatni, a rywale tuż nad nimi, z zaledwie jednym punktem więcej. Kolejorz prowadził od 66. minuty po trafieniu Dawida Kownackiego, ale już dziewięć minut później wyrównał z rzutu karnego Roman Gergel i mecz zakończył się remisem 1:1.

RELACJA LIVE NA SPORT.PL i SPORT.PL LIVE. KLIKNIJ TUTAJ

- Poznaniacy potrafią grać w piłkę, długo się przy niej utrzymują. Stwarzają też sobie sporo okazji bramkowych. Przegrali wprawdzie ostatnie dwa mecze, ale potrafili w nich stwarzać sobie okazje bramkowe. Inna rzecz, że ich nie wykorzystywali. Teraz będą chcieli się zrehabilitować za te ostatnie przegrane - mówi Roman Gergel. - W Poznaniu czekaliśmy na kontry, graliśmy defensywnie i to dało efekt. Jak zagramy teraz? Musimy bardzo uważnie zagrać w defensywie, ale też musimy stwarzać sobie okazje bramkowe. Początek środowego meczu o godz. 20.30 na stadionie w Zabrzu.

Zobacz wideo