RUCH CHORZÓW - ZAGŁĘBIE LUBIN. TRANSMISJA NA ŻYWO. GDZIE OGLĄDAĆ?

Mecz Ruch Chorzów - Zagłębie Lubin odbędzie się 12 lutego o godzinie 18:00. Gdzie obejrzeć na żywo? Transmisja na żywo w Eurosport 2. Relacja w Sport.pl i Sport.pl LIVE.

Mecz Ruch - Zagłębie w Sport.pl LIVE! [SPRAWDŹ]

Ruch Chorzów to 14-krotny mistrz Polski. Po rundzie jesiennej drużyna "Niebieskich" plasuje się na 5. miejscu, co dla Chorzowa jest wysoką pozycją. Celem drużyny nawet walka o europejskie puchary. W piątek u siebie zagrają z Zagłębiem.

Zagłębie przygotowywało się do sezonu na własnych obiektach oraz na zgrupowaniu w Turcji. Zespół trenera Stokowca rozegrał w tym okresie sześć sparingów i wyniki pokazywały, że im bliżej startu rozgrywek ekstraklasy, tym forma jest coraz wyższa. Ta najwyższa ma przyjść 12 lutego, kiedy lubinianie na wyjeździe zmierzą się z Ruchem.

Atutem Zagłębia wiosną może być stabilność składu, bowiem nikt z zespołu nie odszedł. Co prawda z powodu rehabilitacji po operacji kontuzjowanego biodra nie będzie mógł grać Jan Vlasko, ale już jesienią bez słowackiego pomocnika lubinianie sobie dobrze radzili.

Transmisja z meczu Ruch Chorzów - Zagłębie Lubin w Eurosport 2. Relacja na żywo w Sport.pl i aplikacji Sport.pl LIVE.

Zostań Prezesem i zbuduj Swoją Drużynę w Ekstraklasie!

We Wrocławiu Celem piłkarzy KGHM Zagłębia Lubin na wiosnę w piłkarskiej ekstraklasie jest zajęcie miejsca w pierwszej ósemce. Trenerowi Piotrowi Stokowcowi mają pomóc osiągnąć ten wynik m.in. sprowadzeni zimą Brazylijczyk Luis Carlos oraz Filip Starzyński.

Przewidywane składy:

Ruch Chorzów: Putnocky - Konczkowski, Grodzicki, Koj, Oleksy - Zieńczuk, Surma, Iwański, Mazek - Lipski - Stępiński. KGHM Zagłębie: Polacek - Todorovski, Zbozień, Dąbrowski, Cotra - Woźniak, Tosik, Ł. Piątek, Starzyński, Janoszka - Papadopulos.

Znacie ją? Livia Gullo to najseksowniejsza fanka FC Barcelona! [ZDJĘCIA]