Śląsk Wrocław - Wisła Kraków. Ekstraklasa. Transmisja tv, relacja na żywo, stream za darmo. Gdzie obejrzeć? STREAM LIVE

Mecz Śląsk Wrocław - Wisła Kraków odbędzie się 12 lutego o godzinie 20:30. Gdzie obejrzeć na żywo? Transmisja na żywo w Canal Plus Sport. Relacja w Sport.pl i Sport.pl LIVE.

Mecz Śląsk - Wisła w Sport.pl LIVE! [SPRAWDŹ]

Wisła od 20 sezonów nieprzerwanie występuje w ekstraklasie. Pierwszy raz w tym czasie do drugiej części sezonu przystępuje z tak niskiej pozycji. Celem jest jednak walka o europejskie puchary. W piątek zagra we Wrocławiu ze Śląskiem.

Z jednej strony Wisła nad strefą spadkową ma tylko dwa punkty przewagi, ale z drugiej do ósmego miejsca dającego grę w grupie mistrzowskiej traci tylko dwa. W klubie chyba zdali sobie z tego sprawę, bo najpierw o poprawę atmosfery w drużynie zadbał właściciel Bogusław Cupiał - wyłożył pieniądze na zaległości wobec piłkarzy i pracowników. Potem znów sięgnął do kieszeni i Wisła zimą pozyskała pięciu graczy, a straciła tylko dwóch (Macieja Jankowskiego i odesłanego do rezerw Radosława Cierzniaka).

Transmisja z meczu Śląsk Wrocław - Wisła Kraków w Canal+ Sport. Relacja na żywo w Sport.pl i aplikacji Sport.pl LIVE.

Zostań Prezesem i zbuduj Swoją Drużynę w Ekstraklasie!

We Wrocławiu poza debiutujący trenerem, pierwszy raz w Wiśle powinni zagrać Zdenek Ondraszek, Witalij Bałaszow, Rafał Pietrzak i Krzysztof Drzazga. - W trakcie przygotowań mieliśmy trochę kłopotów z atakiem. Ondraszek nie mógł zgrać się z Brożkiem. Z Czechem z dnia na dzień jest coraz lepiej. Był chory i brał antybiotyk, a zawodnik musi być przydatny zarówno w 1. min jak i w 80. min - zaznacza Pawłowski. - W środku ataku może nie musi tak dużo biegać, ale trzeba za to walczyć wręcz. Są jeszcze dwie pozycje, nad których obsadą się wciąż zastanawiam.

Przewidywane składy:

Śląsk Wrocław: Pawełek - Zieliński, Celeban, Dwali, Pawelec - Hateley, Hołota - Dudu Paraiba, Morioka, Gosztonyi - Biliński.

Wisła Kraków: Buchalik - Byrliga, Glowa, Guzmics, Sadlok - Guerrier, Uryga, Pietrzak, Boguski, Balaszow - Ondrasek.

Nie zagrają:

Śląsk: Kiełb, Kokoszka (kontuzje).

Wisła: Brożek, Jović, Maczyński (kontuzje).

Znacie ją? Livia Gullo to najseksowniejsza fanka FC Barcelona! [ZDJĘCIA]