[YouTube]. Bijatyka w meczu Boca - River. Zobacz w YouTube [WIDEO]

W argentyńskim Superclasico Boca Juniors - River Plate sędzia pokazał pięć czerwonych i dziewięć żółtych kartek. Najbardziej ucierpiał Carlos Tevez. Zobacz całą sytuację na YouTube.

Argentyńskie Superclasico przyzwyczaiło nas do wielu nerwowych momentów. Nie inaczej było i tym razem - pięć czerwonych kartek i Tevez , który dostał głową w twarz, to tylko kilka skutków bijatyki, do której doszło na murawie.

Tym razem do awantury doszło podczas towarzyskiego meczu dwóch najbardziej znanych argentyńskich klubów.

Piłkarze obu zespołów przez lata przyzwyczaili kibiców do gorącej atmosfery panującej na murawie. Co spotkanie obserwujemy jakieś spięcie, ale zwykle odbywało się to podczas meczów o stawkę.

Sędzia pokazał aż pięć czerwonych kartek, a najbardziej ucierpiał gwiazdor Boca, Carlos Tevez, który zaliczył knockdown. Argentyńczyk po jednej z wymiany zdań otrzymał cios głową.

ZOBACZ CAŁĄ SYTUACJĘ NA YOUTUBE

 

W ogóle spotkanie, które wygrało River Plate 1:0, były piłkarz Juventusu nie zaliczy do udanych. To po jego faulu sędzia podyktował rzut karny, którego na gola zamienił Leonardo Pisculichi . Co ciekawe snajper River jako ostatni zobaczył czerwoną kartkę i musiał opuścić plac gry...

ZOBACZ CAŁĄ SYTUACJĘ NA YOUTUBE

Zobacz wideo