Polska - Norwegia. TRANSMISJA TV, relacja live, Stream za darmo

Mecz Polska - Norwegia w ME piłkarzy ręcznych odbędzie się 23 stycznia o 20:30. Transmisja TV na żywo w Polsacie i Polsacie Sport. Relacja na żywo na Sport.pl i aplikacji Sport.pl LIVE. Stream online na platformie Ipla.tv.

Są bardzo małe szanse na to, aby w sobotnim, pierwszym meczu drugiej rundy mistrzostw Europy piłkarzy ręcznych z Norwegią w Krakowie wystąpił obrotowy Bartosz Jurecki. Lekarz reprezentacji Rafał Markowski zastrzega jednak, że nie jest to ostateczna decyzja.

RELACJA NA ŻYWO Z MECZU POLSKA - NORWEGIA

- Jeszcze za wcześnie, aby mówić o tym, kiedy Bartosz wróci na boisko. Na podjęcie decyzji mamy czas do soboty do 9 rano. Generalnie zawodnik powoli wraca do zdrowia. W czwartek ćwiczył już nawet na siłowni - powiedział Markowski.

Starszy z braci Jureckich (Michał jest rozgrywającym reprezentacji) jest pod stałą obserwacją i regularnie przechodzi badania, nawet po dwa razy dziennie. - Na razie nie przewidujemy zmiany. To mało prawdopodobne. Ale na podjęcie odpowiednich kroków mamy jeszcze czas - zaznaczył obrotowy Chrobrego Głogów.

Jureckiemu odnowiła się kontuzja łydki w meczu z Macedonią i na spotkanie z obrońcą tytułu Francją (wygrana 31:25) trener Michael Biegler desygnował Macieja Gębalę. - Ta zmiana nie była podyktowana złym stanem zdrowia Jureckiego, ale tym, że Kamil Syprzak narzekał na ból pleców. Musieliśmy się zabezpieczyć i mieć kogoś w pełni sprawnego na pozycji obrotowego - wyjaśnił Markowski.

Pozostali zawodnicy czują się dobrze, niektórzy - jak Piotr Grabarczyk, Krzysztof Lijewski czy Rafał Gliński - są nieco poobijani, a Jakuba Łucaka (Śląsk Wrocław) boli prawy nadgarstek. Ale są to dolegliwości, które nie zagrażają ich występowi w ME.

W trakcie mistrzostw Europy można dokonać trzech zmian w składzie. Polacy wykorzystali jedną.

TRANSMISJA TV Z MECZU POLSKA - NORWEGIA W POLSACIE I POLSACIE SPORT. RELACJA NA ŻYWO W SPORT.PL I APLIKACJI SPORT.PL LIVE. STREAM ONLINE NA PLATFORMIE IPLA.TV.

Zobacz wideo

Jeśli chodzi o piłkarzy ręcznych, to zawsze byliście w świetnej formie [MEMY]