Polska - Macedonia na żywo. Transmisja w Polsat i w internecie. Relacja LIVE

Polska - Macedonia TRANSMISJA. Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej 2016. 17 stycznia Polska zagra z Macedonią. Transmisja TV na żywo od 20:30 w Polsacie i Polsacie Sport. Relacja na żywo na Sport.pl i aplikacji Sport.pl LIVE.topaz

Mistrzostwa Europy w aplikacji Sport.pl LIVE! [SPRAWDŹ]

Na otwarcie mistrzostw Europy Polacy pokonali w Krakowie Serbię 29:28. W niedzielę zagrają z Macedonią o awans do II fazy grupowej.

RELACJA NA ŻYWO Z MECZU POLSKA - MACEDONIA

Polacy wreszcie przełamali fatalną serię inauguracyjnych spotkań na mistrzostwach Europy. Z czterech ostatnich meczów otwarcia przegrali aż trzykrotnie (ze zwycięstwa cieszyli się tylko w Austrii w 2010 r., kiedy okazali się lepsi od Niemców 27:25). Na dwóch ostatnich Euro ponieśliśmy porażki właśnie z Serbią. Zaczęło się jednak od Euro w 2008 r., gdy Polacy przegrali z Chorwacją 27:32. Cztery lata później w Serbii ulegli gospodarzom 18:22. Dwa lata temu znów nie dali jej rady (19:20). Wtedy jednak Serbowie mieli dwóch świetnych kołowych - byłego zawodnika Vive Tauron Kielce Rastko Stojkovicia i Alema Toskicia - oraz dwóch fenomenalnych, bramkostrzelnych rozgrywających, jednych z najlepszych na świecie na swoich pozycjach - Momira Ilicia oraz leworęcznego Marko Vujina.

Piłkarze ręczni z Macedonii mimo wyraźnej przegranej z Francją (23:30) pokazali, że nie należy ich lekceważyć. Do przerwy remisowali (12:12), a w 14. minucie meczu przeprowadzili popisową akcję zakończoną trafieniem Lazarova.

Zobacz bramkę Lazarova [WIDEO]

Transmisja z meczu Polska - Macedonia w Polsat i Polsat Sport. Relacja na żywo w Sport.pl i aplikacji Sport.pl LIVE.