Złota Piłka: Gala w Zurychu NA ŻYWO. Gdzie transmisja w TV i STREAM LIVE ONLINE?

Messi, Neymar czy Ronaldo? Kto zdobędzie Złotą Piłkę za 2015 rok? Które miejsce zajmie Robert Lewandowski? Gala odbędzie się w poniedziałek o 18:30. Transmisja TV na kanale Polsat Sport. Relacja na żywo w Sport.pl i aplikacji Sport.pl LIVE.

Czy Lionel Messi zdobędzie Złotą Piłkę FIFA dla najlepszego piłkarza na świecie? Wszystko na to wskazuje po tym, jak na oficjalnej stronie FIFA na chwilę miały pojawić się wyniki głosowania.

Taki obrazek miał widnieć przez kilka chwil na stronie FIFA w środę. Wynika z niego, że Messiego wybrano najlepszym piłkarzem, natomiast najlepszą piłkarką została Niemka Celia Sasić. Nie wiadomo, kto miałby zająć pozostałe miejsca na podium.

Oficjalne wyniki poznamy w poniedziałek 11 stycznia podczas gali w Zurychu. Oprócz Messiego do nagrody nominowani są Neymar oraz Cristiano Ronaldo, ale to Argentyńczyk jest głównym kandydatem do tej nagrody.

Transmisja TV z gali w Zurychu na kanale Polsat Sport w poniedziałek od godziny 18:30. Relacja na żywo w Sport.pl i aplikacji Sport.pl LIVE.

Złota Piłka FIFA. Co wiesz o zwycięzcach plebiscytu? [QUIZ]

Najpiękniejsze prawidłowo zdobyte nieuznane bramki [WIDEO]