Piłka ręczna. Polska - Brazylia NA ŻYWO. Gdzie obejrzeć? Transmisja TV

Mecz Polska - Brazylia w towarzyskim turnieju w hiszpańskim Irun odbędzie się 8 stycznia o 18:45. Transmisja TV w Polsat Sport. Relacja na żywo w Sport.pl i aplikacji Sport.pl LIVE. W internecie mecz można obejrzeć na platformie ipla.tv.

W piątek z Brazylią , w sobotę ze Szwecją , w niedzielę z Hiszpanią - turniej w Irun będzie ostatnim sprawdzianem piłkarzy ręcznych przed rozpoczynającymi się za tydzień mistrzostwami Europy w Polsce.

W Hiszpanii Polacy zaliczą ostatni sprawdzian formy: - To będzie dla nas bardzo cenne przetarcie - mówi bramkarz Piotr Wyszomirski. - Ten turniej da nam zdecydowanie więcej odpowiedzi niż grudniowy Christmas Cup we Wrocławiu, bo teraz będzie zupełnie inne, lepsze granie. Zmierzymy się z klasowymi rywalami, Szwecja i Hiszpania również będą walczyć na mistrzostwach - dodaje.

Pod koniec grudnia we Wrocławiu Polacy, brązowi medaliści zeszłorocznych mistrzostw świata, pokonali 29:19 Ukrainę oraz 37:33 Czechy . Ale przyznawali, że daleko im do najlepszej formy, że to dopiero krok w kierunku mistrzostw w Polsce. Teraz czas na kolejny. - W Hiszpanii musimy zagrać lepiej niż we Wrocławiu, ale tę optymalną formę oczywiście zachować na Euro - mówi Sławomir Szmal.

Mistrzostwa rozpoczynają się 15 stycznia. Polacy zagrają w Tauron Arenie w Krakowie w grupie A z Serbią, Macedonią i Francją.

Skład reprezentacji Polski na turniej w Irun:

Bramkarze: Sławomir Szmal (Vive Tauron Kielce), Marcin Wichary (Wisła Płock), Sławomir Wyszomirski (Pick Szeged, Węgry)

W polu: Karol Bielecki, Michał Jurecki, Krzysztof Lijewski, Piotr Chrapkowski (wszyscy Vive), Adam Wiśniewski, Michał Daszek, Bartosz Konitz (wszyscy Wisła), Bartosz Jurecki (Chrobry Głogów), Jakub Łucak (Śląsk Wrocław), Robert Orzechowski, Przemysław Krajewski, Piotr Masłowski (wszyscy Azoty Puławy), Rafał Gliński (Górnik Zabrze), Michał Szyba (RK Gorenje Velenje, Słowenia), Maciej Gębala, Andrzej Rojewski (obaj SC Magdeburg, Niemcy), Piotr Grabarczyk (HSV Hamburg, Niemcy), Kamil Syprzak (Barcelona Lassa, Hiszpania).

Program turnieju:

Piątek: Polska - Brazylia (18.45), Hiszpania - Szwecja (20.45)

Sobota: Szwecja - Polska (16), Hiszpania - Brazylia (18)

Niedziela: Brazylia - Szwecja (11), Hiszpania - Polska (13)

Transmisja z meczu Polska - Brazylia na kanale Polsat Sport. Relacja na żywo w Sport.pl i aplikacji Sport.pl LIVE. Stream online na platformie Ipla.tv.

Zobacz wideo
Copyright © Agora SA