Piłka ręczna. 1/4 fianłu Polska - Rosja. Transmisja w TVP 2 i TVP Sport

Transmisja z ćwerćfinału piłkarek ręcznych Polska - Rosja odbędzie się w środę 16. grudnia o 18:00. Mecz pokaże TVP 2 i TVP Sport. Stream online dostępny na stronie sport.tvp.pl. Relacja na żywo w Sport.pl i aplikacji Sport.pl LIVE.

Polskie piłkarki ręczne sensacyjnie pokonały Węgierki 24:23 i awansowały do ćwierćfinału mistrzostw świata. Lubimy ostrą, fizyczną grę. Na pewno się Rosjanek nie boimy - mówi skrzydłowa reprezentacji Polski piłkarek ręcznych, Karolina Zalewska.

W środę Polki zagrają z Rosjankami w ćwierćfinale mistrzostw świata w Danii. Znów, jak w 1/8 finału z Węgierkami, są skazywane na pożarcie. - Niech w nas nie wierzą, liczy się, że my mamy potrzebną wiarę - przekonuje Zalewska.

RELACJA NA ŻYWO Z MECZU POLSKA - ROSJA

Rywalki polskich piłkarek ręcznych w ćwierćfinale mistrzostw świata jeszcze w Danii nie przegrały. Ale w ostatnich meczach obu drużyn lepsze były Polki - Bukmacherzy mogą na nas nie stawiać. Liczy się to, że my w siebie wierzymy - mówi skrzydłowa reprezentacji Karolina Zalewska. Przed 1/8 finału z Węgierkami za jedno euro postawione na Polki można było dostać siedem. Teraz jest jeszcze więcej. "William Hill" za triumf Polek płaci jedenaście euro, za remis 15,5, natomiast za zwycięstwo Rosji tylko 1,11.

W poniedziałek świetnie zagrała jednak bramkarka Anna Wysokińska (47 proc. skuteczności), osiem bramek rzuciła liderka drużyny Karolina Kudłacz-Gloc i drużyna Kima Rasmussena pokonała faworytki 24:23. To zwycięstwo dało Polkom ćwierćfinał mundialu i niemal (zakładając, że Norweżki nie zostaną mistrzyniami świata) zapewniło udział w turnieju kwalifikacyjnym o występ na igrzyskach w Rio.

Transmisja TV z meczu Polska - Rosja w TVP2 i TVP Sport. Stream online na stronie sport.tvp.pl. Relacja na żywo w Sport.pl i aplikacji Sport.pl LIVE.

Słynne tenisistki odpoczywają na plażach po sezonie [ZDJĘCIA]

Zobacz wideo
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.