Piłka ręczna. Polska - Węgry. Transmisja w TVP 2 i TVP Sport

Mecz 1/8 MŚ piłkarek ręcznych Polska - Węgry odbędzie się w poniedziałek 14. grudnia o 18:00. Transmisja TV w TVP 2 i TVP Sport. Stream online na stronie sport.tvp.pl. Relacja na żywo w Sport.pl i aplikacji Sport.pl LIVE.

Selekcjoner reprezentacji Polski Kim Rasmussen przed poniedziałkowym meczem 1/8 finału mistrzostw świata w Herning z Węgierkami podkreślił, że kobieca piłka ręczna jest nieprzewidywalna. To daje nadzieję na wygraną mimo niezbyt udanego początku turnieju w Danii

RELACJA NA ŻYWO Z MECZU POLSKA - WĘGRY

- Parę dni temu Węgierki zostały rozgromione przez Czarnogórę, jeszcze wcześniej to my wygraliśmy z tą samą Czarnogórą. Za chwilę zespół z Węgier pokonał bardzo pewnie drużynę gospodarzy turnieju Danię. Taka jest kobieca piłka ręczna - nigdy nie wiesz co się wydarzy - powiedział trener.

Nie ukrywał, że po tym co zaprezentowały jego podopieczne w meczach grupowych, ich rywal w poniedziałkowym meczu 1/8 finału (godz. 18.) wydaje się być zdecydowanym faworytem.

- Na razie nasze szanse nie są zbyt wielkie. Węgry obecnie są zdecydowanym faworytem tego meczu. W pierwszym tygodniu na turnieju prezentowaliśmy się trochę jak na zgrupowaniu przygotowawczym, teraz miejmy nadzieję, że już przyjechaliśmy na mistrzostwa - zaznaczył.

Selekcjoner biało-czerwonych chwalił zawodniczki za pracę na treningu i zapowiedział, że prawdopodobnie do gry powróci kontuzjowana Małgorzata Stasiak.

- W sobotę trochę odpoczęliśmy, dziś na treningu zawodniczki dobrze się prezentowały. Z koleżankami w zajęciach udział wzięła Stasiak. Możliwy jest jej powrót na boisko w meczu z Węgierkami. Byłoby to duże wzmocnienie drużyny - dodał.

Słynne tenisistki odpoczywają na plażach po sezonie [ZDJĘCIA]

Zobacz wideo
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.