PŚ w skokach w Lillehammer. Gdzie obejrzeć? Czy konkurs się odbędzie?

Konkurs PŚ w skokach narciarskich w Lillehammer odbędzie się w sobotę 5. grudnia o 16:45. Kwalifikacje zostały przełożone na z piątku na sobotę na godz. 15:15. Transmisja TV w TVP1. Relacja na żywo w Sport.pl i aplikacji Sport.pl LIVE.

Wiatr zmusił organizatorów Pucharu Świata do przełożenia kwalifikacji do pierwszego konkursu w Lillehammer na sobotę. Początek skakania o godz. 15.15. Pierwszą serię konkursową zaplanowano na godz. 16.45.

Pogoda znów pokrzyżowała skoczkom plany. Najpierw przeniesiono serię treningową na późny wieczór z powodu złych warunków pogodowych. Wieczorem po treningu miały odbyć się kwalifikacje, ale organizatorzy przełożyli je na sobotnie popołudnie. Powód? Wiatr.

W poprzednim sezonie w Lillehammer pogoda również płatała organizatorom niespodzianki. Bez problemów udało się rozegrać tylko pierwszy konkurs. Drugi zakończono po pierwszej serii - finałową odwołano z powodu pogarszających się warunków.

Pierwszą konkursową zaplanowano na 16.45. Do Norwegii poleciało siedmiu Polaków: Kamil Stoch, Jan Ziobro, Stefan Hula, Maciej Kot, Dawid Kubacki, Klemens Murańka i Piotr Żyła.

TRANSMISJA TV Z KONKURSU W LILLEHAMMER W TVP1 O GODZINIE 16:45. RELACJA NA ŻYWO W SPORT.PL I APLIKACJI SPORT.PL LIVE.

Czy przygotowałeś się do sezonu skoków narciarskich? [QUIZ]

Copyright © Agora SA