Polska - Czechy. Transmisja TV. Relacja na żywo. Stream online. Składy

Mecz towarzyski Polska - Czechy odbędzie się we wtorek 17 listopada o godzinie 20:45. Transmisja tv w TVP1 i TVP Sport. Relacja na żywo w Sport.pl i aplikacji Sport.pl LIVE. Stream online dostępny będzie na stronie sport.tvp.pl.

Mecz Polska - Czechy w aplikacji Sport.pl LIVE [SPRAWDŹ]

Reprezentacja Polski we wtorkowym meczu towarzyskim z Czechami we Wrocławiu zagra bez czterech gwiazd. Do stolicy Dolnego Śląska nie przyjadą Robert Lewandowski, Grzegorz Krychowiak, Łukasz Fabiański i Jakub Błaszczykowski.

Relacja na żywo z meczu Polska - Czechy

Robert Lewandowski, Grzegorz Krychowiak, Łukasz Fabiański dostali wolne od selekcjonera reprezentacji Polski Adama Nawałki, ze względu na duża liczbę spotkań, którą już rozegrali w tym sezonie.

Fabiański w obecnym sezonie rozegrał już łącznie 16 spotkań (12 w Swansea i 4 w kadrze). Lewandowski ma na koncie 23 mecze (18 w Bayernie Monachium i 5 w kadrze). Dwa występy mniej od "Lewego" w obecnych rozgrywkach zaliczył Krychowiak (16 w Sevilli i 5 w kadrze), ale to pomocnik hiszpańskiego klubu spędził na boisku największa liczbę minut. Pomocnik reprezentacji Polski we wszystkich 21 meczach grał od pierwszej do ostatniej minuty. Uzbierał 1920 minut. Lewandowski zaliczył 1860 minut.

Nieobecność Jakuba Błaszczykowskiego jest spowodowana kontuzją, której skrzydłowy nabawił się podczas piątkowego meczu z Islandią.

Przewidywane składy:

Polska: Boruc - Jędrzejczyk, Pazdan, Glik, Rybus - Linetty, Jodłowiec - Grosicki, Zieliński, Kapustka - Milik

Czechy: Cech - Gebre Selassie, Kadlec, Sivok, Limbersky - Plasil, Darida - Skalak, Dockal, Krejci - Skoda

Mecz Polska - Czechy we wtorek, 17 listopada o godz. 20.45 na Stadionie Wrocław. Transmisja w TVP1 i TVP Sport. Relacja na żywo w Sport.pl i aplikacji Sport.pl LIVE. Stream online na stronie sport.tvp.pl.

Zobacz wideo