Polska - Islandia. Kapustka strzela na 2:1! Islandia wyrównuje na 2:2! Zobacz gola! Zobacz bramki

W meczu towarzyskim Polska remisuje z Islandią 2:2. Transmisja TV w TVP1 i TVP Sport. Stream online na stronie sport.tvp.pl. Relacja na żywo w Sport.pl i aplikacji Sport.pl LIVE.

Relacje meczów Polski na żywo! [SPRAWDŹ]

Początek meczu zaczął się od ataków reprezentacji Polski dowodzonej przez Adama Nawałkę. Niestety w 5. minucie goście wyszli na prowadzenie. Gola z rzutu karnego, po faulu Łukasza Szukały, strzelił Gylfi Sigurdsson. W 51. minucie wyrównał Kamil Grosicki.

Niedługo później na 2:1 bramkę zdobył, wprowadzony chwilę wcześniej, Kapustka. Niestety Polacy z prowadzenia cieszyli się tylko 3 minuty bowiem po błędzie obrony goście zdołali wyrównać.