Fiorentina - Lech. Zobacz gole! Bramki! Gajos i Kownacki! [WIDEO]

Mecz Fiorentina - Lech Poznań w Lidze Europy rozpoczął się w czwartek 22. października o 19:00. W 65. minucie gola dla Lecha zdobył Dawid Kownacki. Zobacz bramkę! W 81. minucie strzelił Maciej Gajos!

RELACJA NA ŻYWO Z MECZU FIORENTINA - LECH POZNAŃ

Oficjalne składy:

Fiorentina: Sepe - Tomović, Roncaglia, Astori, Pasqual - Rebić - Fernandez, Suarez - Verdu, Rossi, Babacar

Lech Poznań: Burić - Kędziora, Dudka, Kamiński, Kadar - Tetteh, Trałka - Lovrencsics, Holman, Formella - Thomalla

Transmisja z meczu Fiorentina - Lech Poznań w TVP2. Relacja na żywo w Sport.pl i aplikacji Sport.pl LIVE. Legalny stream internetowy będzie niedostępny.

Goal Dawid Kownacki - Fiorentina 0-1 Lech... przez 109253pr