Grand Prix Polski w Toruniu. Transmisja w Canal Plus. Relacja LIVE. Gdzie obejrzeć żużel?

Już w sobotę wieczorem kolejne zawody z serii Grand Prix na żużlu. Transmisja na żywo o 18:30 w Canal Plus. Relacja w Sport.pl oraz aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE!

Po raz trzeci w obecnym sezonie cykl Speedway Grand Prix zawita do Polski. Na Stadionie Narodowym w Warszawie i w Gorzowie Wielkopolskim triumfował Słoweniec Matej Zagar. Fani "czarnego sportu" liczą, że rywalizacja na czele klasyfikacji generalnej jeszcze nie jest przesądzona.

GRAND PRIX POLSKI W TORUNIU NA ŻYWO W CANAL +

Tai Woffinden, który w niedzielę celebrował swoje pierwsze srebro Drużynowych Mistrzostw Polski, ma aż 25 punktów przewagi nad broniącym tytułu Gregiem Hancockiem i jest bardzo bliski odzyskania trofeum mistrza świata. Po zawodach w Sztokholmie Amerykanin powiększył przewagę nad Nickim Pedersenem, ale znany z zaciętości Duńczyk na pewno nie da za wygraną w bezpośredniej walce. Maciej Janowski, który w obecnym sezonie już trzykrotnie brał udział w finałach poszczególnych turniejów, plasuje się na 7. pozycji. Dziką kartę otrzymał od organizatora reprezentujący barwy miejscowego KS Toruń Paweł Przedpełski. Optymistycznego zakończenia nieudanego sezonu życzyłby sobie ustępujący wicemistrz świata Krzysztof Kasprzak, który przed rokiem minął metę Motoareny jako pierwszy.

Cristiano Ronaldo dostał od Realu specjalną nagrodę, ale są kontrowersje [ZDJĘCIA]

Copyright © Agora SA