Puchar Świata 2015. Polska - Japonia. Relacja na żywo. Gdzie obejrzeć? Transmisja w Polsat Sport

Polacy stali się jedyną niepokonaną drużyną w Pucharze Świata i prowadzą w tabeli. Awansu na igrzyska olimpijskie zagwarantowanego jednak jeszcze nie mamy. Przed nami dwa kluczowe mecze. Spotkanie z Japonią we wtorek o godzinie 7:15. Transmisja w Polsat Sport. Relacja na żywo w Sport.pl i aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE!

We wtorek o 7.15 polskiego czasu zmierzymy się z Japonią, dzień później naszym przeciwnikiem będą Włosi (godz. 4.10). I to najpewniej od tego meczu zależeć będzie, kto zajmie miejsce premiowane awansem na igrzyska. Do Rio polecą dwie najlepsze ekipy Pucharu Świata. Wygrana z USA w 9. kolejce, w jednym z najważniejszych spotkań i z bardzo trudnym rywalem, zdecydowanie zbliżyła nas do osiągnięcia celu.

TRANSMISJA MECZU POLSKA - JAPONIA w POLSAT SPORT. RELACJA NA ŻYWO W SPORT.PL i APLIKACJI SPORT.PL LIVE!

Polacy wygrali w rocznicę zdobycia mistrzostwa świata. - Teraz piszemy nową historię! - powiedział po spotkaniu na antenie Polsatu Sport Fabian Drzyzga. - Wygraliśmy kluczowe spotkanie. Wykonaliśmy superrobotę i mamy się z czego cieszyć. Musimy jednak zachować koncentrację - dodał.

Diego Costa jako filmowy bohater? Za co kochamy Ekstraklasę? [MEMY]