Grand Prix Słowenii w Krsko. Transmisja w Canal Plus. Gdzie obejrzeć? Relacja LIVE

Już w sobotę wieczorem żużlowcy rywalizujący o Indywidualne Mistrzostwo Świata spotkają się w Grand Prix Słowenii w Krsko. Transmisja zawodów w Canal Plus od godziny 18:40. Relacja na żywo w Sport.pl i aplikacji Sport.pl LIVE!

W sobotę gratka dla kibiców - Grand Prix Słowenii , czyli 9. turniej Indywidualnych Mistrzostw Świata 2015. Po rocznej przerwie Krsko wraca do gry i na swoim torze ugości najlepszych zawodników.

Przewaga zajmującego pierwszą pozycję Anglika Taia Woffindena nad resztą stawki wzrosła już do 24 punktów. Niezwykle ciekawie wygląda walka o pozostałe miejsca na podium. Różnica między drugim Nickim Pedersenem a ścigającym go Gregiem Hancockiem wynosi tylko trzy "oczka". Z dobrej strony będzie chciał się również pokazać mający tylko punkt straty do Amerykanina reprezentant gospodarzy Matej Zagar . Maciej Janowski , najwyżej sklasyfikowany z Polaków w tym sezonie, po ostatnich zawodach spadł na 9. pozycję.

Transmisja z Grand Prix Słowenii w Canal Plus. Relacja na żywo w Sport.pl i aplikacji Sport.pl LIVE.

- Woffinden będzie sukcesywnie zbliżał się do koronacji. W Krsko jest w stanie zdobyć wiele punktów, co pokazywał już w ubiegłych latach. Po wykonaniu doskonałej roboty w Gorzowie na dobry wynik liczy Matej Zagar. Sukces Słoweńca może przyciągnąć sporo widzów na trybuny. My tęsknie będziemy spoglądać na Macieja Janowskiego, który wypadł z gwarantującej start w przyszłym sezonie Speedway Grand Prix pierwszej ósemki. A nuż słoneczna Słowenia będzie tym miejscem, gdzie do żywiołowej rywalizacji, takiej jak w poprzednim sezonie, ruszy polski wicemistrz świata Krzysztof Kasprzak - mówi dziennikarz nc+, Piotr Olkowicz .

To jest jego rok! Bartek Zmarzlik sięgnął po kolejne marzenie, jest w Grand Prix!

Copyright © Agora SA