Liga Europy. Zoria Ługańsk - Legia Warszawa. Transmisja w TVP2 i TVP Sport. Gdzie obejrzeć? Relacja LIVE na Sport.pl. Stream online. Składy!

Już za chwilę Legia Warszawa zagra w ramach IV rundy eliminacji Ligi Europy z Zorią Ługańsk. Ukraińcy zajmują drugie miejsce w swojej lidze i wydają się być mocną drużyną. Czy wicemistrzowie Polski poradzą sobie z twardo grającym przeciwnikiem? Transmisja o 19:00 na żywo w TVP2. Relacja na Sport.pl.

Zoria Ługańsk, choć jej nazwa nie budzi większego strachu, to zespół groźny - obecnie zajmuje drugie miejsce w mocnej lidze ukraińskiej, w poprzednim roku był czwarty. To zespół zorientowany głównie na ofensywie. W tym sezonie strzelił 12 goli w pięciu meczach ligi ukraińskiej, w poprzedniej rundzie eliminacji LE belgijskiemu Sportingowi Charleroi w dwumeczu wpakował aż pięć bramek, nie tracąc żadnej.

- Szachtar, Dynamo i Dnipro stać na zagraniczne gwiazdy za wielkie pieniądze. Zoria jest najlepsza z ukraińskich klubów - powiedział trener Legii Henning Berg. - Mają dobrych, młodych piłkarzy, którzy od dawna grają razem. Grają w niezłym tempie, szybko, są dobrze wyszkoleni technicznie i mocni fizycznie. Słabości? Mam nadzieję, że jakieś znajdziemy - dodał.

Przewidywane składy:

Zoria : Szewczenko - Opanasenko, Hordijenko, Siwakow, Kameniuka - Czajkowśkyj, Malinowskyj - Karawajew, Lipartia, Petriak - Budkiwśkyj.

Legia : Kuciak - Bereszyński, Pazdan, Rzeźniczak, Brzyski - Guilherme, Furman, Jodłowiec, Kucharczyk - Prijović, Nikolić.

Relacja na żywo w Sport.pl i aplikacji Sport.pl LIVE.

Zostań trenerem i zbuduj własną drużynę!