Żużel. GP Szwecji. Transmisja w TV. Relacja na żywo. Gdzie obejrzeć?

W sobotę o godzinie 19:00 w Malilli rozpocznie się żużlowe Grand Prix Szwecji. Relacja na żywo w Sport.pl i aplikacji Sport.pl LIVE. Transmisja telewizyjna w Canal+.

Duńczyk Michael Jepsen Jensen liczy na dobry występ w sobotnim Grand Prix Szwecji w Malilli, gdzie na co dzień występuje w miejscowym klubie.

W szóstej eliminacji żużlowych mistrzostw świata wystąpi dwóch Polaków: Maciej Janowski i Krzysztof Kasprzak, którzy przystąpią do tych zawodów w odmiennych nastrojach. W minioną sobotę Janowski wygrał bowiem GP Łotwy w Daugavpils, odnosząc tym samym pierwsze zwycięstwo w cyklu GP. Z kolei Kasprzak w pięciu wyścigach nie zdobył punktu.

Lista zawodników:

1. Chris Holder (Australia) 2. Chris Harris (Wielka Brytania) 3. Niels Kristian Iversen (Dania) 4. Tai Woffinden (Wielka Brytania) 5. Troy Batchelor (Australia) 6. Michael Jepsen Jensen (Dania) 7. Andreas Jonsson (Szwecja) 8. Jason Doyle (Australia) 9. Tomas H. Jonasson (Szwecja) 10. Maciej Janowski (Polska) 11. Krzysztof Kasprzak (Polska) 12. Matej Zagar (Słowenia) 13. Peter Kildemand (Dania) 14. Antonio Lindbaeck (Szwecja) 15. Greg Hancock (USA) 16. Nicki Pedersen (Dania)

Relacja na żywo z zawodów w Malilli na Sport.pl i w aplikacji Sport.pl LIVE. Transmisja TV w Canal+.

Zobacz wideo