TOP 10 ulubionych drużyn w aplikacji Sport.pl LIVE

Lech czy Legia? Real czy Barcelona? Która drużyna jest najbardziej popularna w rankingu ulubionych drużyn w aplikacji Sport.pl LIVE? Zapraszamy na pierwsze notowanie.

Ulubione drużyny to opcja w aplikacji Sport.pl LIVE , dzięki której jesteś na bieżąco z wynikami swojego ulubionego klubu. Dostaniesz informację na urządzenie mobilne o rozpoczęciu i końcu spotkania, a także o zmianie wyniku. Możesz ustawić wiele ulubionych drużyn, które chcesz śledzić.

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE ze sklepu Google Play

Z rankingu ulubionych drużyn w aplikacji Sport.pl LIVE dowiesz się m.in., którą drużynę najchętniej śledzą użytkownicy aplikacji, która polska drużyna jest najbardziej popularna, a także wyniki której drużyny niepiłkarskiej chcą najchętniej obserwować użytkownicy aplikacji Sport.pl LIVE.

TOP10 ulubionych drużyn

Najpopularniejszą drużyną wg użytkowników aplikacji Sport.pl LIVE jest FC Barcelona. Jako ulubioną drużynę ustawiło ją sobie prawie 10% korzystających z aplikacji. Na drugim miejscu z 7,88% znalazł się Real Madryt, a stawkę na podium zamyka Bayern Monachium z 7,75%.

Tuż za pierwszą "trójką" uplasowała się pierwsza polska drużyna Legia Warszawa, którą jako ulubioną zaznaczyło 6,13% użytkowników.

W pierwszej dziesiątce rankingu znalazły się tylko drużyny piłkarskie.

embed

TOP5 polskich drużyn

Wśród najpopularniejszych ekip z Polski pierwsze miejsce zajmuje Legia, na drugim miejscu uplasował się Lech Poznań z wynikiem 4,72%, a trzecie miejsce zajął pierwszy klub niepiłkarski w całym zestawieniu PGE Skra Bełchatów (2,19%).

TOP5 polskich drużynTOP5 polskich drużyn Sport.pl

TOP5 drużyn niepiłkarskich

Zaraz za drużynami piłkarskimi najpopularniejsze są kluby siatkarskie. Prowadzi Skra Bełchatów (2,195), za nią Asseco Resovia (1,79%), a na trzecim miejscu z wynikiem 1,07% znajdują się szczypiorniści z Vive Tauron Kielce.

Najpopularniejszym klubem żużlowym jest SPAR Falubaz Zielona Góra z 0,50%, a najchętniej wybieraną drużyną koszykarską jest WKS Śląsk Wrocław (0,23%).

TOP5 drużyn niepiłkarskichTOP5 drużyn niepiłkarskich Sport.pl