Liga Europy. Śląsk Wrocław - NK Celje. Relacja LIVE. Transmisja w Radiu Wrocław

Drugi mecz Śląsk Wrocław - NK Celje w 1. rundzie eliminacji Ligi Europy odbędzie się 9. lipca o 20:00. Relacja na żywo na Sport.pl i w aplikacji Sport.pl LIVE. Relacja radiowa w Radiu Wrocław.

Rewanżowy mecz Śląska z wicemistrzem Słowenii NK Celje w czwartek o godz. 20 we Wrocławiu. Pierwszy mecz zakończył się zwycięstwem wrocławian 1:0 po bramce Roberta Picha.

RELACJA NA ŻYWO!

W środę kilka minut po godz. 11 piłkarze Śląska wyszli na ostatni trening przed czwartkowym rewanżem z NK Celje w ramach I rundy eliminacji do Ligi Europy. Podopieczni Tadeusza Pawłowskiego rozpoczęli od ćwiczeń motorycznych, później przeszli do gry na małym boisku. Podzieleni na dwie drużyny grali w piłkę ręczną z elementami piłki nożnej. Strzelać na bramkę mogli tylko głową bądź nogą, ale bez przyjęcia. Nie brakowało zatem efektownych wolejów. Prym w tego typu strzałach wiódł młody Michał Bartkowiak.

Chwilę po godz. 12 dziennikarze obecni na treningu musieli opuścić obiekt, bo sztab szkoleniowy chciał potrenować z piłkarzami stałe fragmenty gry. W dniu meczu wrocławska drużyna spotka się jeszcze na rozruch.

Na treningu nieobecny był najnowszy nabytek Śląska Marcel Gecov. Czech dostał od trenera Tadeusza Pawłowskiego dodatkowe dwa dniu wolnego na załatwienie prywatnych spraw w Pradze.

Rywale wrocławskiej drużyny, NK Celje trening na Stadionie Miejskim zaplanowany ma na dziś, na godz. 20. Pół godziny wcześniej odbędzie się konferencja prasowa z trenerem Słoweńców Simonem Rozmanem.

Relacja na żywo w Sport.pl i aplikacji Sport.pl LIVE. Relacja radiowa w Radiu Wrocław.

Kulisy meczu NK Celje - Śląsk Wrocław.

 

Zostań najlepszym managerem w lidze!