Polska - USA. Liga Światowa LIVE 4.07. Transmisja tv. Gdzie obejrzeć? Stream online

W sobotę 4. lipca o 20:30 mecz Polska - USA. Kto awansuje do finałów LŚ? Relacja na żywo ze spotkania Polska - USA na portalu Sport.pl i w aplikacji Sport.pl LIVE. Transmisja tv w Polsat. Internetowy stream online na ipla.tv.

Amerykanie są liderami tabeli grupy B i są już pewni udziału w turnieju finałowym, który w terminie 15-19 lipca odbędzie się w Rio de Janeiro.

Relacja na żywo!

- Nie wiem, czy będzie miało to znaczenie, ale znam mentalność zawodników ze Stanów Zjednoczonych i wiem, że nie odpuszczą meczu - dodał Drzyzga.

Polakom do awansu wystarczą dwa punkty. To oznacza, że wygrana w piątek nawet 3:2 zapewni im miejsce wśród najlepszych drużyn Ligi Światowej. Ambicje biało-czerwonych sięgają jednak dalej.- Chcemy wygrać grupę, a to oznacza, że w Krakowie musimy wygrać dwa spotkania. Z takim właśnie założeniem podchodzimy do tych meczów i wiemy, że nas na to stać - zapewnił Michał Kubiak.

Podobnego zdania jest Jakub Jarosz. - Wszystko jest w naszych rękach. Oczywiście to jest sport, a my jesteśmy już zmęczeni tymi rozgrywkami, ale i tak postaramy się dwukrotnie wygrać - powiedział.

W Krakowie już normalnie trenował z drużyną Bartosz Kurek, który w Iranie nie grał z powodu problemów z plecami. Do kadry dołączyli także Dawid Konarski i Artur Szalpuk, którzy z reprezentacją B zajęli czwarte miejsce w Igrzyskach Europejskich w Baku.

Początek spotkania z Amerykanami o godz. 20.25. Relacja na żywo w Sport.pl i aplikacji Sport.pl LIVE. Transmisja tv w Polsat. Stream online na ipla.tv.

Polacy pokonali Rosjan 3:0! Ergo Arena odleciała! [ZDJĘCIA]

Zobacz wideo