NK Celje - Śląsk Wrocław. LIVE. Relacja na żywo. Czy będzie transmisja?

Mecz NK Celje - Śląsk Wrocław rozpocznie się w czwartek o 20:00. Relacja na żywo na Sport.pl i w aplikacji Sport.pl LIVE. Nie będzie transmisji tv, ani streamu internetowego.

Pierwszy mecz w europejskich pucharach w sezonie 2015/16 Śląsk rozegra już w najbliższy czwartek, 2 lipca, w słoweńskim Celje. Rewanż w stolicy Dolnego Śląska odbędzie się z kolei tydzień później, o tej samej godzinie co starcie na Arenie Petrol.

Relacja na żywo!

NK Celje to klub założony w 1919 roku, który w gablocie ze swoimi trofeami może pochwalić się obecnością jednego złotego medalu. Słoweńcy triumfowali w rodzimej lidze w odległych czasach, w sezonie 1963/64. Dwukrotnie również sięgali po krajowy puchar, zdobywając go w roku 1964 i 2005. Od czasu założenia słoweńskiej PrvaLigi w 1991 roku NK Celje jest jednym z trzech zespołów, które nigdy z niej nie spadły. W minionym sezonie piłkarze Celje zajęli drugie miejsce w końcowej klasyfikacji, a srebrne medale dały im prawo udziału w eliminacjach Ligi Europy.

Relacja na żywo na Sport.pl i w aplikacji Sport.pl LIVE. Żadna polska telewizja nie pokazuje transmisji na żywo. Nie będzie również legalnego streamu w internecie.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.