Liga Światowa. Iran - Polska na żywo. Gdzie obejrzeć? STREAM. Transmisja TV

W niedzielę o 18:30 Polska zmierzy się z Iranem w Lidze Światowej. Stream na Ipla.tv. Relacja na żywo na Sport.pl i w aplikacji Sport.pl LIVE. Transmisja TV w Polsat Sport.

Polacy utrzymali drugie miejsce w tabeli grupy B, mimo że przegrali w Teheranie z Iranem 2:3. Liderami pozostają Amerykanie, którzy w Kaliningradzie uporali się z Rosjanami 3:0. W niedzielę drugi mecz Polaków z Iranem w Teheranie.

Polacy są na drugim miejscu w tabeli grupy B i mają dwa punkty przewagi nad Irańczykami. Nadal awans do Final Six, do którego dostaną się dwie najlepsze drużyny tej grupy, leży w ich rękach. Najważniejszym kryterium przy sporządzaniu tabeli jest liczba zwycięstw, a w drugiej kolejności liczba punktów, dlatego tak ważne jest, by przede wszystkim wygrywać.

W bardzo trudnej sytuacji są Rosjanie, którzy w tej chwili są najgorszą drużyną tzw. elity i jeśli nie poprawią swojego bilansu, w przyszłym roku będą na zapleczu. Mistrzowie olimpijscy przegrali wszystkie dziewięć meczów. A jeszcze czeka ich jedno starcie z Amerykanami u siebie i dwa wyjazdowe spotkania z Iranem.

Zobacz wideo

Prasowanie ekstremalne. Zobacz najlepsze próby [ZDJĘCIA]