Polska - Rosja na żywo. Igrzyska Europejskie Online. STREAM, Transmisja TV

W niedzielę o 07:30 Polska zmierzy się z Rosją w meczu o 3. miejsce Igrzysk Europejskich. Relacja na żywo na Sport.pl i w aplikacji Sport.pl LIVE. Transmisja TV w Polsat Sport. Stream na Ipla TV. Kto mistrzem?

Polscy siatkarze przegrali w Teheranie z Irańczykami 2:3 (21:25, 25:23, 25:21, 16:25, 11:15) w swoim dziewiątym meczu Ligi Światowej. To trzecia porażka biało-czerwonych w tym sezonie. Drugie spotkanie tych drużyn w niedzielę o 18.30. Polacy pierwszy cios dostali jeszcze przed meczem, kiedy w trakcie jednego z treningów kontuzji pleców nabawił się Bartosz Kurek. Najlepiej punktujący zawodnik tych rozgrywek w tym sezonie nie wystąpił w spotkaniu z Iranem i jego miejsce na ataku zajął Jakub Jarosz. Siatkarz Transferu Bydgoszcz nie miał do tej pory zbyt wielu okazji, by się pokazać publiczności, bo trenerzy chcieli, by z nową dla siebie pozycją ograł się Kurek.

Od razu został postawiony przed bardzo trudnym zadaniem, bo w Teheranie z Iranem wygrały jedynie trzy zespoły w historii - Niemcy, Serbia i Brazylia. Porażki ponieśli nawet Amerykanie, którzy w grupie B byli do tych pojedynków niepokonani.

Antiga wprowadził jeszcze jedną zmianę w wyjściowym składzie. Na rozegraniu tym razem postawił na Grzegorza Łomacza, a wolne dostał Fabian Drzyzga.

Zobacz wideo

Prasowanie ekstremalne. Zobacz najlepsze próby [ZDJĘCIA]