Igrzyska Europejskie. Polska - Turcja na żywo. Transmisja online tv. Gdzie obejrzeć? Stream

W sobotę o 15:30 Polska zmierzy się z Turcją w finale Igrzysk Europejskich. Relacja na żywo na Sport.pl i w aplikacji Sport.pl LIVE. Transmisja TV w Polsat Sport. Stream na Ipla TV

Polskie siatkarki zafundowały kibicom kolejny horror i po raz czwarty w turnieju w Baku spotkanie z ich udziałem kończyło się w tie-breaku. W nim okazały się zdecydowanie lepsze od Serbii i awansowały do finału, w którym zmierzą się z Turcją, z którą rywalizowały już w grupie (wygrały 3:2).

Już sam awans do najlepszej czwórki igrzysk był znakomitym wynikiem biało-czerwonych, które od niespełna dwóch miesięcy prowadzi Jacek Nawrocki. Zwycięstwo nad mistrzyniami Europy z 2011 roku, które w Baku grają także w mocnym składzie, to już duży sukces. Serbki w fazie grupowej prezentowały się znacznie lepiej niż Polki (przegrały tylko jeden mecz - z Holandią 2:3), ale to polskie siatkarki znacznie lepiej zniosły trudy długiego turnieju.

Mecz od samego początku był zacięty, oba zespoły miały swoje lepsze i gorsze momenty. W inauguracyjnej odsłonie Serbki wygrywały 19:17, ale straciły pięć punktów z rzędu i ostatecznie przegrały do 23.

Zobacz wideo

Prasowanie ekstremalne. Zobacz najlepsze próby [ZDJĘCIA]