Rosja - Polska. Liga Światowa. Transmisja TV. 20.06 LIVE. Gdzie obejrzeć? Relacja na żywo

W sobotę o 17:10 rozpocznie się drugi rewanżowy mecz Rosja - Polska w Lidze Światowej. Relacja na żywo na Sport.pl i w aplikacji Sport.pl LIVE. Transmisja TV w Polsat Sport. Stream online na ipla.tv (płatny).

W piątek biało-czerwoni zwyciężyli 3:1 i był to ich piąty triumf w tej edycji LŚ. Rosjanie jeszcze nie wygrali ani jednego meczu, a atmosfera w drużynie jest fatalna. Również miejscowa prasa mocno krytykuję ekipę Andrija Woronkowa.

RELACJA NA ŻYWO!

"Oczywiście psychicznie to bardzo trudne wydostać się z takiego dołka, ale my nadal mamy nadzieję, że uda nam się wygrywać" - powiedział Denis Biriukow.

Sytuacja w grupie B zrobiła się ciekawa, po tym jak Amerykanie przegrali swój pierwszy mecz w tym sezonie. Ulegli Irańczykom w Teheranie 0:3. To sprawiło, że azjatycka drużyna ma cztery punkty mniej od Polaków i nadal liczy się w walce o Final Six, do którego awansują dwa najlepsze zespoły.

"W pierwszym meczu z Rosjanami pokazaliśmy, że jesteśmy silni w każdym elemencie. Z tym rywalem nigdy nie gra się łatwo, dlatego wiemy, że czeka nas bardzo trudne kolejne spotkanie" - powiedział francuski szkoleniowiec Polaków Stephane Antiga.

Początek sobotniego spotkania w Kazaniu o 17.10 czasu warszawskiego.

Transmisja tv z meczu Rosja - Polska w Polsat Sport. Relacja na żywo na Sport.pl i w aplikacji Sport.pl LIVE. Płatny stream online na ipla.tv.

Zobacz wideo