Liga Światowa. Rosja - Polska LIVE. 19.06. Transmisja TV. Relacja na żywo. Gdzie obejrzeć?

Dzisiaj o 17:10 rozpocznie się mecz Rosja - Polska w Lidze Światowej. Relacja na żywo na Sport.pl i w aplikacji Sport.pl LIVE. Transmisja TV w Polsat Sport. Stream online na ipla.tv (płatny).

"Do Rosji przyleciał najpopularniejszy zespół światowej siatkówki. Tak, tak, to nie przesada. Ci faceci w biało-czerwonych barwach to bohaterowie swojego kraju, zawsze są gotowi przeskoczyć samych siebie. Te słowa przestały pasować do naszej drużyny, bo po sześciu porażkach z rzędu Rosja jest absolutnie najgorszą ekipą Ligi Światowej" - pisze "Sport-Express", zapowiadając dwumecz Rosja - Polska w Kazaniu. Co się dzieje z mistrzami olimpijskimi? Relacje na żywo w Sport.pl w piątek i sobotę o godz. 17.10

RELACJA NA ŻYWO!

W Gdańsku 0:3 i 2:3, w kalifornijskim Long Beach 1:3 i 0:3, wreszcie przed tygodniem w Kazaniu 1:3 i 0:3 w meczach z Iranem, w których wszystko miało już wracać na właściwe tory.

- Nie chcę komentować wyników kadry, bo w emocjach można powiedzieć coś niepotrzebnie. Ale gramy fatalnie i trzeba wyciągnąć jakieś wnioski - stwierdził po ostatnich porażkach zespołu Andrieja Woronkowa sekretarz generalny Rosyjskiej Federacji Siatkówki Aleksander Jeremienko.

Polacy na początku rozgrywek pokonali u siebie Rosjan dwukrotnie. W pierwszy meczu 3:0, w drugim 3:2. Zapraszamy na relację na żywo w Sport.pl.

Transmisja tv z meczu Rosja - Polska w Polsat Sport. Relacja na żywo na Sport.pl i w aplikacji Sport.pl LIVE. Płatny stream online na ipla.tv.

Zobacz wideo